Avril Lavigne hovorí, že je v spojení s „bojovníkom“ Justinom Bieberom kvôli lymskej chorobe

Avril Lavigne hovorí, že sa s ňou spája

Shutterstock (2)

Hudobníci Justin Bieber a Avril Lavigne obaja sú bojovníci bojujúci s boreliózou. Pre tých, ktorým to chýbalo, sa v januári kanadská popová hviezda dozvedela o svojej diagnóze v srdečnom príspevku na Instagrame a vyjadrila sa k svojim bojom vo fanúšikovsky obľúbených dokumentoch YouTube. Justin Bieber: Ročné obdobia . Počas nedávneho rozhovoru s Zábava dnes večer Avril odhalila, že oslovila Justina potom, čo sa dostal na verejnosť s diagnostikovaním boreliózy.

Len som oslovil: „Hej, tu som pre teba, ak potrebuješ poradiť. Môžem sa s tebou podeliť o svoje znalosti. ‘Bol toho vďačný, ale myslím si, že sa zdá, že sa mu darí. Vydal novú hudbu a mal aj turné, vysvetlil 25-ročný. Je tiež bojovníkom prekonávajúcim Lyme a to bola celá inšpirácia mojej piesne „Warrior“. „Warrior“ a „Head Above Water“ boli dve prvé piesne, ktoré som pre tento album napísal, pretože som práve vychádzal z boja s boreliózou. , tak prirodzene to bolo to, čo som mal na srdci.

Počas svojho času v centre pozornosti Avril super hovorila o svojom život ohrozujúcom boji s chorobou. Ešte v roku 2015 odhalila People Magazine že sa nakazila kliešťom a ona ju nechala päť mesiacov ležať na lôžku.

Okrem toho, že sa Avril zblížila s Justinom, nadviazala priateľstvo aj so svojim dlhoročným fanúšikom Billie Eilish . Komplikovaná speváčka sa v decembri 2019 dokonca zúčastnila na svojej 18. narodeninovej párty.

Bola to zábava a jej mama upiekla koláč, ktorý bol sladký. Bola v LA a bola tam piňata a hry. Bola to malá skupina jej priateľov a rodiny a len veľa zábavných arkádových hier a podobných vecí, varila Avril počas nedávneho vystúpenia na E! Správy . Je to droga, je v pohode. Tiež mi poslala zväzok lupa, zväzok jej merchu - Billie Eilish merch - poštou, ktorú hojdám.

Ako fanúšikovia vedia, Justin a Billie sú si už super blízki. Takže s hudobnou legendou, akou je Avril, je to priateľská skupina, o ktorej sme nikdy nevedeli, že ju potrebujeme!