Účinkujúci „Avengers“: Vtedy vs.

Ak ste fanúšikom Marvel Cinematic Universe (MCU), potom viete, že sa koniec blíži (aspoň u niektorých postáv, pravdepodobne) vydaním filmu Avengers: Endgame 26. apríla. Fanúšikovia s napätím očakávali premiéru - mnohí si kúpili lístky na kino týždne vopred a teórie fanúšikov už víria sociálnymi sieťami o tom, ako sa všetko v prípade trojhodinového akčného filmu spojí.

The Pomstitelia franšíza prvýkrát debutovala v roku 2008 vydaním Železný muž a odvtedy je nepretržitá. Odtiaľ sme sa stretli s niektorými z našich obľúbených hrdinov zastavujúcich zločin, vrátane Thora, Hulka, Captain Marvel a ďalších. Zasmiali sme sa na veselých trapasoch Ant-Mana a Groota. Nehovoriac o tom, zaznamenali sme rozmach kick-ass ženských superhrdiniek ako Black Widow, Captain Marvel a Gamora.

Rovnako ako každý iný fanúšik MCU, nikto nie je skutočne pripravený vidieť koniec jednej éry. Na oslavu vydania Avengers: Endgame , dobehli sme vaše obľúbené postavy, aby sme zistili, kde sa pôvodne začali ich cesty MCU, v porovnaní s tým, kde sú dnes. Vezmite si Pomstitelia - štýl chôdze dole pamäťovým pruhom, dole.