Austin Mahone zverejnil hudobné video „All I Ever Need“ pre fanúšikov

Austin Mahone Nové hudobné video k piesni „All I Ever Need“ je v podstate obrovskou poctou jeho zbožňujúcim fanúšikom. Chyťte nejaké vreckovky, Mahomies, pretože toto je veľmi dojemné video!

18-ročný spevák zhromaždil kopu fanúšikovských záberov z celého sveta - koncerty, autogramiády, letiská, stretnutia a pozdravy - a zmiešal ich so zábermi, na ktorých vyzerá reflexne a uznanlivo, keď sleduje tieto zábery na projekčnom plátne.

kimberly j hnedá a daniel kountz

Zábery fanúšikov kombinované s textami, ako napríklad Nerozumiete, ako veľmi pre mňa skutočne znamenáte / Potrebujem vás vo svojom živote / Ste mojou nevyhnutnosťou, vytvorte video, ktoré je skutočne poctou Mahomiesovi všade. Je pekné vidieť takú veľkú hviezdu, ktorá vyjadruje svoju vďačnosť a lásku k svojim fanúšikom, ktorých podpora je obrovskou súčasťou toho, ako mohol vytvoriť svoj nadchádzajúci debutový album ‘The Secret’.Toto video je ešte zvláštnejšie tým, že si ho Austin napísal sám. Zdieľal v exkluzívny rozhovor s Coolshippodcast, „Na [& aposThe Secret & apos] je jedna pieseň s názvom„ All I Ever Need “, ktorú som napísal sám, takže je to v pohode. '

To je viac než celkom fajn!

Mahomies, vyronila sa ti slza pri sledovaní Austinovho videa?