Teta May omladne pri každom reštarte „Spider-Mana“

V (menšom) diele Justina Timberlaka Na čas , jeho matku & matku zahrala Olivia Wilde. Wilde má v skutočnom živote 31 rokov a Timberlake 34 rokov, čo biologicky znemožňuje tento vzťah. ale Na čas bol sci-fi film, ktorý mal morálnu pointu o morbídnom strachu zo starnutia a ľudia si mohli doslova kúpiť viac času, aby sa vyhli smrti. Rola Wilde & aposs ako matky JT & aposs bola zámerne absurdná a pohľad na nich dvoch, ako sa hrajú na matku a syna, mal byť vizuálne nepríjemný.

Tento filmový & apossov gag je, bohužiaľ, iba miernym zveličením fenoménu, ktorý sa v Hollywoode vyskytuje neustále. Angelina Jolie je o rok mladšia ako Colin Farrell, napriek tomu hrala jeho matku Alexander . Ak Zlé dievčatá postavy boli rovnakého veku ako herecké obsadenie, Amy Poehler a „super mama“ Aposs by vo veku 7 rokov narodili Rachel McAdamsovú Zábal že bola odmietnutá pre filmovú rolu, pretože v 37 rokoch bola „príliš stará“ na to, aby hrala 55-ročného muža a milovala ju. Je len niekoľko z nespočetných príkladov.

Dámy: Už vás niekedy kontaktoval 65-ročný hráč na webe OKCupid / Match / Tinder a pýtali ste sa: „Prečo by si preboha mysleli, že by som chcel mať s niekým viac ako dvojnásobok môjho veku? Som to ja, robím niečo? “ Neexistuje žiadna definitívna odpoveď, ale existuje tucty a tucty filmov na Netflixe, ktoré posilňujú ich dojem, že ide o životaschopný nápad (a nie, nie je to váš apost).Ako Hollywoodsky reportér poukazuje na to, obsadenie post-Sama Raimiho Pavúčí muž filmy zodpovedajú tejto praxi: Maria Tomei v súčasnosti rokuje s Peterom Parkerom a domovníčkou tety Mayovou. Tomei má 50 rokov, čo je o 32 rokov viac ako Tom Holland (nový Peter) - čo je úplne možný vekový rozdiel. Ale stojí za zmienku, že tento vekový rozdiel sa zmenšuje pri každom reštarte. Andrew Garfield mal 28 rokov Úžasný Spider Man , a Sally Field bola o 38 rokov staršia ako Garfield, keď prvýkrát hrala jeho tetu May v 66 rokoch. To bol výrazný pokles oproti 48-ročnému vekovému rozdielu medzi Tobey Maguire a Rosemary Harris v prvom zo spoločností Sony & aposs Pavúčí muž série (Harris mal 75 rokov).

Teta May je typická strieborná líška v Marvel & aposs veľa iterácií komiksov. Ak však tento trend bude držať krok, nevyhnutný rok 2021 Pavúčí muž re-re-reboot bude hrať spolu s Kate Upton ako Peter & aposs, ale stále veľmi sexi zákonným zástupcom. Kde to končí?

Zatiaľ nepomenovaný reštart Spider-Mana sa nedostal do kín až do júla 2017. Dovtedy, pokiaľ ste frustrovaní z hollywoodskeho a apossovského rutinného zneužívania herečiek starších ako 40 rokov, oznámte svoj nedostatok podpory odmietnutím dať im peniaze za letenky. Môžete si tiež vychutnať Amy Schumer robiť si srandu z tejto až príliš skutočnej praxe v jej hlbokom uspokojení „Last F --- ckable Day“ náčrt s Tinou Fey, Patriciou Arquette a Juliou Louis-Dreyfus.

100 veľkolepých komiksových filmov zo zákulisia