Aubrey O’Day tvrdí, že Donald Trump mladší robil drogy počas svojej údajnej aféry

Aubrey O & aposDay tvrdí, že Donald Trump mladší počas údajného milostného vzťahu užíval drogy.

Nasleduj početné šokujúce obvinenia o Trumpovej rodine že speváčka tweetovala už v októbri, O & aposDay teraz urobila ešte šokujúcejšie tvrdenia o svojom domnelom bývalom šéfovi Trumpovi ml.

1. novembra O & aposDay na sociálnych sieťach hovoril o svojom údajnom užívaní drog v sérii tweetov. Najskôr komentovala súčasný vzhľad Trumpa Jr. a tweetovala: „Myslím, že je buď na vážnom Adderole [ sic ] alebo vo vnútri konfliktné. Nevyzerá dobre ... už nejaký čas. “Tvrdila tiež, že obaja užívali drogy počas spoločného času hláseného ako milenci: „Drogovali sme spolu. Kokaín nikdy nebol jedným z nich, nikdy neprejavil žiadny záujem. Takže nemôžem povedať, že [urobil kokaín]. “

O & aposDay tiež tvrdila, že Trump mladší neznáša svojho otca Donalda Trumpa a že s ním dokonca trávila hodiny rozhovormi o jeho problémoch s podnikateľom, ktorý sa stal prezidentom.

Na záver sa podelila o svoje obavy o túto krajinu, ak bude Trump znovu zvolený za prezidenta.

Pokiaľ ide o prekvapujúcu transparentnosť speváka a apossa ohľadom skupiny Trump, skupina O & aposDay odhalila, že nikdy nepodpísala dohodu o mlčanlivosti, pretože Trump ml. Ma „miloval ako svoju spriaznenú dušu“.

V roku 2011 sa O & aposDay zúčastnil reality show prezidenta Trumpa a apossa, Učeň . Neskôr tvrdila, že mala pomer s jeho synom, ktorý bol v tom čase ženatý.

Nižšie si pozrite všetky jej tweety.