Ashley Tisdale hovorí o bozkávaní Emily Osment na tému „Mladí a hladní“

Ashley Tisdale rozšírila svoj herecký životopis o rolu, ktorá sa jej nepodobala na nič predtým.

Dvadsaťdeväťročná herečka hrala v minulej noci epizódu sitcomu ABC Family „Young & Hungry“, projektu, ktorého sa momentálne ako výkonná producentka zúčastňuje. S trochou zamilovanosti sa hrala do role Logana, redaktorky gay magazínu.

Hrám Logana ... ktorý prichádza na pohovor s Joshom pre zoznam 30 do 30 rokov, ale nakoniec sa stretnem s Gabi a mám ju veľmi rád, vysvetlil Ashley Zap2it . Logan je lesbička pokrytá tetovaním, takže to bolo určite iné ako čokoľvek, čo som kedy hral.Pokračovala: Je to pre mňa také odlišné hrať tú postavu, kde som skôr niekto, kto prichádza k niekomu. Som tak zvyknutý, že z toho chlapa je ten chlap!

Bývalá hviezda muzikálu „High School Musical“ sa v novej úlohe dokonca dočkala prvého zážitku. Nikdy predtým som sa s dievčaťom nebozkával a teraz áno! povedala s odkazom na svoj zámok pier s herečkou na obrazovke Emily Osment . Bol to úžasný zážitok, hlavne zdieľať ho s Emily.

Väčšina prvenstiev na obrazovke je dosť nepríjemná - premýšľajte o tom, koľko kamier a členov posádky sleduje -, ale Ashley zdieľala, že táto prvá bola hračkou. Keďže sme sa poznali, bolo to tak pohodlné, ako to len mohlo byť. Dodala: A tu je vec, myslím si, že dievčatá sú krásne a nie je mi nepríjemné ich o tom informovať. Takže to bolo celkom ľahké.