Ashley Benson, Paris Hilton a Sky Ferreira si zahrajú v hororovom filme inšpirovanom pandémiou „18 a viac“

Ashley Benson bude produkovať a hrať 18 a viac rokov , pripravovaný film inšpirovaný pandémiou a nárastom popularity OnlyFans a reality televízie.

Pod film sa podpísali Paris Hilton, Sky Ferreira, Jon Foster, Jake Weary, Luis Guzman, Winnie Harlow, vojvoda Nicholson, A $ AP Nast, John Robinson a Pamela Anderson. Vystúpi aj Bensonov známy bývalý priateľ G-Eazy, ktorý skladá partitúru filmu, ktorý je pre rappera prvý.

Nebude to prvýkrát, čo G-Eazy a Benson spolupracujú. Údajný bývalý pár spolupracoval na skladbe 2020 Všetky veci, ktoré hľadáte , v ktorom figuruje aj Kossisko.O filme sa toho veľa nevie, hoci to povedali jeho tvorcovia Konečný termín že sa odohráva, keď karanténa vedie k noci hrôzy. Jimmy Giannopolous a Diomedes Raul Bermudez sú spoluautormi filmu Roztomilé mrchy kamenec.

Keď sme sa rozhodli nakrútiť tento film uprostred pandémie, chceli sme vyrobiť niečo, čo by bolo zábavné, ale napriek tomu pre divákov v týchto ťažkých časoch hrôzostrašnou sekerou, uviedol Giannopolous pre magazín. Film relevantný pre dnešné problémy globálnej pandémie, reality show, izolácie, OnlyFans a posadnutosti.

18 a viac rokov momentálne nemá potvrdený dátum vydania.