Army Corps Official Deny Dakota Access Pipeline: Katy Perry, Lana Del Rey, Pharrell + More React

Po mesiacoch protestov a občianskych rozhorčení armádny zbor inžinierov v nedeľu (4. decembra) oznámil, že prístupovému potrubiu Dakota nebude umožnené prekročiť rezerváciu Standing Rock Sioux a bude presmerovaný, CNN správy.

V nadväznosti na povzbudivé správy sa hviezdy páčili Katy Perry , Rose McGowan , Pharrell , Kráľovská vlna , Shirley Manson z Odpadky a ďalšie zdieľané správy nádeje, vďaky, úľavy a vzrušenia na Instagrame a Twitteri.

„Dôkaz, že na vašom hlase skutočne záleží,“ tweetoval Perry, sentiment zopakoval aj Pharrell, ktorý povedal: „Dôkaz, že ľudia, ktorí sa stretávajú, môžu meniť veci k lepšiemu.“ktoré si dolanské dvojča zlomilo kľúčnu kosť

Medzitým herec Mark Ruffalo zdieľala emotívne, jásavé video na Instagrame, zatiaľ čo herečka Sophia Bush oslavovala tweetom, ktorý hovoril o sile „mierového odporu“.

Toto rozhodnutie prichádza len pár dní po tom, čo sa do zbierky viac ako 100 podpísaných nezávislých umelcov podpísala zbierka viac ako 100 hudobníkov Kate Nash & aposs otvorený list prezidentovi Obamovi .

kto je bella in bella a buldogi

Reakcie celebrít na sociálnych sieťach nájdete nižšie:

Tieto hviezdy stoja so skalou: