Ariana Grande sa baví na Millie Bobby Brown + Jacob Sartorius Kissing Photo

Spôsob, ako objasniť vzácny okamih, Ariana!

Minulú noc, Millie Bobby Brown a jej dlho vereného priateľa, Jacob Sartorius , potvrdili svoj vzťah na Instagrame mesačnou snímkou ​​bozkávania dvoch hviezd.

Instagram (@milliebobbybrown)„Mesiac s ním,“ Cudzie veci herečka označila fotografiu, ktorá má teraz na platforme viac ako 3 milióny označení páči sa mi. Sartorius ich nasledoval a vyznal svoju lásku rovnakou rozkošnou snímkou ​​na svojom Instagrame so zodpovedajúcim nadpisom „Mesiac s ňou“.

Medzi 100 000 plus komentármi preťažujúcimi 14-ročný príspevok & aposs srdcovými emodži a „Awws“ nebol nikto iný ako samotná beznádejná romantička, Ariana Grande , ktorí nedokázali odolať dráždeniu malých miláčikov počas nežnej chvíle.

Instagram cez Screenshot

„Nebol som a ani som nemohol opustiť svoj dom, kým mi nebolo 20,“ uviedla hviezda „Everyday“ v komentári pod obrázkom, ktorý bol zachytený na snímke obrazovky vyššie.

Podľa E! Novinky , Brown a 15-ročný ich dospievajúci románik začal brať vážne už v januári keď ich fanúšikovia prichytili, ako si navzájom poklepávajú a apossujú obrázky na Instagrame. Krátko nato anglická hviezda zverejnila svoj obrázok, ktorý sa túlil k medvedíkovi, ktorý jej daroval hudobník „Mikina“.

„Ďakujem za medveďa,“ napísal Brown na sladkú ranu s emodži srdca, na ktorú Sartorius jednoducho odpovedal: „Samozrejme.“

Pokiaľ ide o status vzťahu Grande & aposs? No, povedzme & aposs povedzme, že doplnenie nie je jediné, čo v poslednej dobe zažíva zamilovaného. Od pondelka (21. Mája) sa uvádza, že „Už neplačú žiadne slzy“ spevák je „ležérne randenie“ SNL hviezda Pete Davidson.