Ariana Grande omylom nahráva video, ako bozkáva Liz Gillies

Ariana Grande urobil chybu v pokuse o úpravu videa v priečinku Instagram aplikáciu v úmysle poslať jednej osobe. Namiesto toho stlačila zlé tlačidlo, ako to mohol urobiť váš technicky menej zdatný dedko, a namiesto toho nahrala video svojim miliónom sledovateľov. Ojoj!

Predmetné video zobrazuje Arianu a jej bývalého Víťazný hviezda Liz Gilliesová sa rýchlo poskakuje na perách, než sa dve rýchlo odtiahnu a utekajú kričať opačným smerom. Účel tohto videa - jeho natáčanie, zdieľanie alebo iné - zostáva nejasný.

Ale séria tweety zverejnené speváčkou Break Your Heart Right Back naznačujú, že skutočne stlačila zlé tlačidlo na Instagrame - a že v skutočnosti nechcela zdieľať toto video so všetkými svojimi fanúšikmi. Na twitteri uviedla: „HAHHAHAHA @LIZGILLIES OOPS, potom nakoniec podľahla svojmu klubu a vlastnila ho.Potom napísala moje obľúbené video všetkých čias spolu s odkazom na pôvodný príspevok. Ariana potom na to nadviazala vysvetlením uzamknutým všetkými vekmi: „EDITOVALI SME TO OKAMŽITE, ABY SOM HO POSLALA A NÁS ZARIADIL NÁHODNE, ALE TO JE SKVELÉ TAKŽE KDEKOĽVEK.

V ďalších, naliehavejších správach týkajúcich sa Ariany Grande, sa speváčka pripravuje na vydanie svojho nového singlu „Focus“, ktorý vedie z jej pripravovaného albumu Mesačný svit .

Na miesto dnes (6. októbra) zverejnila šesťsekundový klip k trati, ktorý je frustrujúco krátky, ale dostatočne lákavý na to, aby nás zaujal. Iba 24 dní do oficiálneho vydania skladby! Útržok si môžete pozrieť vyššie.

Pozri Celebrity bez mejkapu