Ariana Grande + Mac Miller sa rozdelili

Ariana Grande a Mac Miller , ktorí tvoria pár už takmer dva roky, zjavne sa rozdelili, podľa správ od TMZ a Ľudia.

TMZ hovorí, že rozchod bol výsledkom dvojice príliš nabitých plánov a že Mac a Ari stále zostávajú „najbližšími priateľmi“. Stránka dodáva, že sa „navzájom veľmi milujú a bude to tak aj naďalej, ale ... rovnako ako blízki priatelia“.

Grande a Miller prvýkrát spolupracovali na hite Grande & Aposs z roku 2013 „The Way“, ale až o tri roky neskôr sa stalo, že Grande zverejnil tento vzťah, pričom v rozhovore uviedol Show Ellen Degeneresovej : Toto je také šialené. Nikdy predtým som o relácii nemal také rozhovory. “Dodala, že „áno“, bola šťastná.

Iba pred niekoľkými týždňami Miller zablahoželal Grande k jej poslednému singlu „No Tears Left To Cry“, pričom na Twitteri poznamenal, že je na toto dievča veľmi hrdá. Vitaj späť. Chýbal si nám. Jeden svojho druhu. “

Fanúšikovia Ari si pripísali Mac za pevné rameno, po ktorom sa dalo plakať po terorista odpálil bombu na výstave popovej hviezdy & apossa v anglickom Manchestri v máji 2017 , pričom ich bolo zabitých viac ako 20 a ďalších desiatok bolo zranených. „Ďakujeme, že ste ju pri tom všetkom podporovali, navždy si to zapamätáme,“ tweetoval jeden fanúšik, zatiaľ čo ďalší poznamenal: „Šťastný človek brobro @MacMiller žehnaj vám

Ari a Mac boli tiež spozorovaní, ako sa maznajú s Coachellou , každoročný kalifornský umelecký a hudobný festival, len pred pár týždňami Billboard.