Rodiny Ariany Grande a Jai ​​Brooksovej začínajú vojnu na Twitteri

Twitter je nové bojisko. Ariana Grande Brat & aposs Frankie sa zapojil do vojny na Twitteri s bratmi Grande a apossmi, ex, Jai Brooks. Aký nepríjemný neporiadok, kde sa vysielalo veľa špinavého prádla.

Grande randila s Brooksom, ktorý sa narodil v Austrálii, a nedávno sa rozišli. Práve prišla k potvrdiť jej vzťah s Nathanom Sykesom z Chcel po týždňoch fám. To bol zjavne dostatočný dôvod na to, aby Brooks & apos bros začali drobného speváka zaháňať mohutným hlasom.


Potom si Beau robil srandu z komentára Grande & Aposs o tom, ako bola vychovaná, čo viedlo k tomu, že jej brat Frankie vyskočil na svoju obranu. Tento tweet bol neskôr odstránený, ale znel takto: „Bol som vychovaný z presvedčenia, že každý si zaslúži to, čo vložil do života.“Tweety od Frankie & aposs naznačujú, že to bola Jai, ktorá ukončila veci s Grande, takže jej srdce zostalo zlomené. Teraz, keď sa v Sykesovi posunula ďalej, sú jeho bratia trochu roztočení, najmä preto, že speváčka za posledné tri mesiace exponenciálne zvýšila svoju slávu.

Pripútajte sa, Ari! Toto je druh svinstva, ktoré sa stane, keď ste mladí, úžasní a slávni. Prinajmenšom máte späť Nathana Sykesa. Nie je to zlý problém, dievčenské dievča!