Ariana Grande Drops Flirty Nové hudobné video s Charlesom Meltonom

Ariana Grande a Charles Melton

Getty Images

je dylan o brien vo vzťahu

Vieme, že sa pravdepodobne budete musieť vrátiť k počúvaniu Ariana Grande Opakuje sa nový album, ale skôr ako to urobíte, mali by ste to vedieť Ďakujem U, ďalej nie je jediná vec, ktorú spevák nedávno vydal.

To je správne! Spolu s novým LP upustila aj od videoklipu k jednej z najočakávanejších skladieb na albume s názvom Break Up With Your Girlfriend, I'm Bored. Ale počkajte, je toho viac. V hudobnom videu nie je nikto iný Riverdale 'S Charles Melton .V prípade, že ste z počúvania piesne nemohli uhádnuť, koketná skladba je zdanlivo o spevákovi God Is a Woman, ktorý chce, aby sa chlap, o ktorého má záujem, rozišiel s jeho priateľkou, aby mohla byť namiesto neho s ním. K hudobnému videu však patrí a major dejový zvrat, a keď sme ho sledovali, SHOKOVALI sme sa.

Pre väčšinu videa to skutočne vyzerá, že Ariana a Charles si vytvárajú silné milostné spojenie, napriek tomu, že randí s niekým iným. A úprimne povedané, od druhého, kedy sa video začalo prehrávať, sme akosi fandili tomu, aby sa títo dvaja dali dohromady.

V celom videoklipe, ktorý má niečo cez tri minúty, sa Ari a Riverdale herec zamkne oči v klube, pokecá v bare a nakoniec skončí na domácej párty. Čo ste si však možno neuvedomili, je to, že 28-ročná žena nie je vôbec predmetom Arianinej náklonnosti a že vlastne celý čas na priateľku narážala. Povedali sme vám, že dochádza k zvratu deja!

Na konci videa je zrejmé, že žena vo videu bola po celý čas ústredným bodom, a aj keď ste nezachytili všetky stopy, kým ste si ho pozreli druhýkrát, osobne milujeme že sa spevák skupiny No Tears Left To Cry rozhodol veci zmeniť. Iste by sme boli radi, keby sa veci medzi ňou a Charlesom zahriali, ale sme tiež vždy na pokraji nečakaného konca. Ospravedlňte nás, keď sledujeme toto hudobné video 10 -krát.