Rozkošný vzťah Ariany Grande a Daltona Gomeza: Kompletná časová os

Kompletný rozpis Ariany Grande a Daltona Gomeza

Instagram

Je bezpečné povedať, že takmer každý je posadnutý Ariana Grande a Dalton gomez Rozkošný vzťah. Svoj vzťah na Instagrame si možno urobili oficiálnym iba v júni 2020, fanúšikovia si ich pučiacu romantiku niekoľko mesiacov pred tým určite dobre sledovali. V skutočnosti duo dokonca dostalo ženatý v máji 2021 počas tajného obradu, Nás týždenne vtedy potvrdené. vtedy potvrdené. Pár zatiaľ môže udržať svoj vzťah pod pokrievkou, ale to im nezabránilo v tom, aby sa spoločne podelili o niekoľko roztomilých záberov plných PDA na sociálnych sieťach.

Môžete sa opýtať, kto je Dalton? Rodák z južnej Kalifornie je agentom kupujúceho v Aaron Kirman Group, luxusnej realitnej kancelárii so sídlom v Los Angeles. Klebety sa začali šíriť po tom, že bol s Arianou spojený v marci 2020, ale pochopte to, chlapci - podľa Ľudia sú spolu vlastne od januára 2020! Jeden zasvätený tiež publikácii povedal, že sa spolu dostali do karantény v dôsledku súčasnej pandémie koronavírusu a povedali by sme, že ich láska odvtedy nebola ničím iným ako plynulým plachtením. Vážne im fandíme!V skutočnosti v decembri 2020 posunuli veci na ďalšiu úroveň a zasnúbili sa! Som tak nadšený, že môžem vítať Daltona Gomeza v našej rodine! Arianina mama, Joan Grande tweetoval potom, čo sa objavili správy. Ariana, veľmi ťa milujem a Dalton !!!! Tu je, aby ste boli šťastní až do smrti! JÉJ! xoxoxo. Informoval o tom aj zdroj Nás týždenne v čase, keď je Ariana nadšená. Naozaj ju bavilo spoznávať a zamilovať sa do Daltona mimo centra pozornosti, čo vo svojich minulých vzťahoch nemohla urobiť.

Zasvätený tiež publikácii povedal, že dvojica je tak zamilovaná a zaviazaná stráviť spolu zvyšok života.

Pokiaľ ide o svadobné plány, povedal to samostatný zdroj Nás týždenne v apríli 2021, že sa dvojica chystá na zviazanie uzla! Svadba Ariany a Daltona sa uskutoční začiatkom leta, prezradil zasvätený a poznamenal, že chcú veľmi malú a intímnu záležitosť. Nemôžeme čakať na ďalšie podrobnosti o veľkom dni speváčky!

Ale počkajte, ako sa títo dvaja stretli a kedy urobili veci oficiálnymi, pýtate sa? Nebojte sa, ľudia, pretože Vegánsky zážitok má všetky detaily! Sme tu na to, aby sme sa prešli po pamäťovom pruhu a zrekapitulovali celý ich milostný príbeh od začiatku do konca. V našej galérii nájdete kompletnú časovú os vzťahu Ariany a Daltona.

emily perkins je ten muž

1 z 25

Ariana Grande si užije 27. narodeniny až po BF Daltona Gomeza

Instagram

Marca 2020

Fanúšikovia začali špekulovať o tom, že Ariana mala vo svojom živote nového muža, potom, čo ho začiatkom roku 2020 spozorovali v celom jej príbehu na Instagrame. Potom, v marci, TMZ oznámil, že speváčka Thank U Next a jej beau sa vídajú už niekoľko mesiacov. Fanúšikovia si môžu spomenúť, že vo februári bola bývalá hviezda Nickelodeonu všimol si, ako si hladí tajomného muža v bare v Los Angeles. Outlet tiež oznámil, že to bol Dalton.

Krátko po tom, ako bol identifikovaný, a povedal zdroj Ľudia že boli spolu, boli spolu asi dva mesiace.

2 z 25

Ariana Grande nová priateľka

Instagram

Keď sa tajomný muž naďalej objavoval v príbehoch Ariany na Instagrame, fanúšikovia ho rýchlo identifikovali ako Daltona podľa jeho tetovaní - ktoré boli zverejnené na jeho bratov účet Instagram .

Povedal ďalší zasvätený Ľudia že boli spolu v karanténe v Arianinom dome.

Ariana zostáva doma s priateľmi. Ona sa dištancuje od seba veľmi vážne a je s rovnakou skupinou ľudí niekoľko dní, uviedol vtedy zdroj pre publikáciu. Jeden z ľudí, s ktorými je práve teraz, je Dalton - chodia spolu pár mesiacov. Ariana nechce nadviazať ďalší verejný vzťah, takže sa snaží o tom mlčať, ale zdá sa, že je s Daltonom veľmi spokojná.

3 z 25

Prvý pohľad na Dalton-gomex

YouTube

kde je teraz obsadenie gossip girl

Máj 2020

Až v máji 2020 Ariana zverejnila ich vzťah počas videoklipu k svojej piesni Justin Bieber , Stuck With U. Potom, čo strávila celý vizuálny spev a tanec spolu so svojim šteniatkom, Ari zhodila veľkú bombu hneď na konci, keď sa priblížila k Daltonovi a prvýkrát verejne ukázala svoju tvár.

4 z 25

Ariana-dalton-realtionship-timeline

Instagram

V Arianiných Instagram Stories sa opäť prekvapivo objavil potom, čo speváčka pre ňu zverejnila veselé propagačné video. Dážď na mňa spolupráca s Lady Gaga . Keď Ariana hovorila o počasí, Dalton debutoval na Instagrame, aby použil faucet a na svojom GF doslova pršalo.

5 z 25

Kompletný rozpis Ariany Grande a Daltona Gomeza

Instagram

Jún 2020

Niekoľko hodín pred polnocou, pri príležitosti jej 27. narodenín, Ariana zverejnila svoju prvú fotografiu s Daltonom, oficiálnym partnerom Instagramu. Zobrala sa na Instagram a podelila sa o zbierku fotografií spolu s titulkom Takmer 27. Fanúšikovia si rýchlo všimli jeden moment, ktorý ukázal, že pár je spolu.

6 z 25

ariana-dalton-relationship-timeline03

Instagram

Potom, po nej Babie leto -Tématické narodeninové oslavy sa skončili, bývalá hviezda Nickelodeonu sa podelila s fanúšikmi o niekoľko fotiek. Jeden z nich zahŕňal jej uhladeného Daltona na perách! Podľa jej Instagram Stories ju obdaroval aj jej BF zarámované fotografie jej psov - už to nebude sladšie!

7 z 25

ariana-dalton-romance02

Instagram

August 2020

Dvojica išla na a vážne romantická dovolenka spolu do Utahu a našťastie sa Ariana podelila o niekoľko pekných epických fotografií z víkendového úteku. Podľa Denná pošta , boli zalezlí v stredisku Amangiri v Canyon Point v Utahu, ktoré je v srdci Grand Circle s prístupom do Grand Canyonu, Bryce Canyonu, národného parku Zion a kmeňového parku Monument Valley.

8 z 25

Kompletný rozpis rozkošného vzťahu Ariany Grande a Daltona Gomeza

Instagram

Na Daltonove narodeniny, 7. augusta, Ariana oslávila rozkošným holdom, ktorý obsahoval niekoľko ich fotografií a videí spolu.

Hbd môjmu dieťaťu, mojej najlepšej priateľke, mojej obľúbenej časti všetkých dní, napísala prostredníctvom Instagramu vedľa smajlíka. Milujem [teba].

9 z 25

Kompletný rozpis rozkošného vzťahu Ariany Grande a Daltona Gomeza

Twitter (2)

Ariana pokračuje v predvádzaní svojej lásky na sociálnych sieťach a my sme tu vážne! Pár týždňov po Daltonových narodeninách predviedla ich lenivú dennú aktivitu - vrátane vytvárania klobúkov z fólie. Áno, pár chcel znova vytvoriť scény z filmu Znamenia , tak sa Ari obrátila na sociálne médiá a podelila sa o svoje pokusy.

Skúsil som to s titulkom k príspevku Instagram Stories, ktorého platnosť vypršala. Potom dodal, áno, muž, k obrázku jej BF.

V tom čase to povedal aj zdroj Nás týždenne že Ariana vidí v Daltone niečo iné, čo nikdy predtým nevidela u chlapcov, s ktorými predtým chodila.

10 z 25

Kompletný rozpis rozkošného vzťahu Ariany Grande a Daltona Gomeza

Instagram

Po VMA MTV 2020 31. augusta 2020 táto dvojica dokázala, že sú stále silní! Po jej vystúpení s Lady Gaga , Ariana a Dalton boli škvrnitý držiaci sa za ruky !

11 z 25

svetové turné ariana grande sladidlo

Rob Latour/Shutterstock

Október 2020

V piesňach na jej šiestom štúdiovom albume Pozície “Ariana popisovala svoj vzťah s Daltonom od začiatku, od chvíle, keď ho prvýkrát uvidela, až keď vedela, že vydržia. Skladby ako West Side, Love Language, Očividné a Pozície.

12 z 25

Ariana Grande Pero Úprimná poznámka o bombardovaní Manchestru 3 roky po tragickom útoku

Dave Hogan/One Love Benefit/Shutterstock

Po vydaní Pozície , povedal zdroj E! Správy že Ariana je stále šialene zamilovaná do Daltona.

Je to veľmi zdravý vzťah, zasvätený vnútorne. Milujú byť „normálni“ a Ari miluje, že je veľmi pri zemi. Vyrovnáva ju s bláznivým priemyslom, v ktorom sa nachádza. Veľa času trávia vysedávaním v jej dome, pretože je nenápadná.

13 z 25

Challenge Champs vs stars sezóna 3
Rozkošný vzťah Ariany Grande a Daltona Gomeza: kompletná časová os

Instagram

December 2020

Ariana poskytla fanúšikom životnú aktualizáciu 2. decembra po vydaní najnovšieho albumu a s Daltonom sa podelila o vzácnu bozkávaciu fotografiu.

14 z 25

Rozkošný vzťah Ariany Grande a Daltona Gomeza: kompletná časová os

Instagram

Na tej istej sérii fotografií zverejnila aj obrázok svojho muža, ktorý sa hladí jedno z jej mláďat .

15 z 25

Zásnuby Ariany Grande

Instagram

Navždy [a] potom niektorí Ariana zdanlivo oznámila svoje a Daltonovo zasnúbenie prostredníctvom Instagramu 20. decembra Speváčka zdieľala sériu jej a Daltonových záberov a bývalá hviezda Nickelodeonu mala na sebe prsteň že prst.

16 z 25

Zásnuby Ariany Grande

Instagram

Potvrdil to zdroj Nás týždenne že sa dvojica pripravuje na zviazanie uzla. Ariana je nadšená. Skutočne si užívala spoznávanie a zamilovanie sa do Daltona mimo centra pozornosti, niečo, čo vo svojich minulých vzťahoch nedokázala urobiť, povedal publiku zasvätený. Sú tak zamilovaní a odhodlaní stráviť spolu zvyšok života.

17 z 25

Ariana

Instagram

aké staré je obsadenie austina a spojenca
Podľa príspevku na Instagrame, ktorý nahrala Detská nemocnica UCLA Mattel, Ariana a Dalton tento rok šírili prázdniny.

Ariana Grande a Dalton Gomez poslali svojich škriatkov, aby rozšírili náladu o prázdninách medzi našimi deťmi a ich rodinami príspevok prečítaný . Ich štedrosť dohliadla na to, aby boli splnené zoznamy želaní našich detí o prázdninách a aby dodávka sprevádzala prekvapivá dodávka pizze a jedla.

18 z 25

Rozkošný vzťah Ariany Grande a Daltona Gomeza: kompletná časová os

Instagram

Januára 2021

V novom roku sú Ariana a Dalton zamilovaní!

Ariana a Dalton trávia spolu veľa času od zasnúbenia a udržiavania tajných a súkromných vecí, povedal zdroj. Zábava dnes večer . Držia sa hlavne pre seba a len si užívajú spoločný čas.

Zasvätenec dodal: „Teraz sú veľmi zamilovaní, ale priatelia si myslia, že zasnúbenie bolo trochu uponáhľané a sú skeptickí, že vzťah bude nakoniec krátkodobý.

19 z 25

Rozkošný vzťah Ariany Grande a Daltona Gomeza: kompletná časová os

Instagram

Februára 2021

Ariana ju pustila Pozície deluxe album s hromadou nových piesní a fanúšikovia boli presvedčení, že skladby sú predovšetkým o jej láske s Daltonom.

20 z 25

Aktualizácia: Rozkošný vzťah Ariany Grande a Daltona Gomeza: Kompletná časová os

Instagram

Marca 2021

Vzácny výlet! Arianu a Daltona zastihli na spoločnej večeri 6. marca podľa fotografií, ktoré získal Len Jared Jr .

disney pes s blogovým obsadením

21 z 25

Ariana Grande a Dalton Gomez

Instagram

Apríla 2021

Ariana dala fanúšikom vzácny pohľad na ich vzťah prostredníctvom príspevku na Instagrame. Moje srdce, moja osoba! Ďakujem vám veľmi pekne za to, že ste, napísala titulky k sérii fotografií.

22 z 25

arianagrande_191649843_340387237508921_6187748354445791518_n

Stefan Kohli / @photokohli

Máj 2021

Ariana potvrdila, že dvojica zviazala uzol príspevkom na Instagrame.

23 z 25

Aktualizácia Ariany Dalton

Instagram

Júna 2021

Po ich svadbe povedal zdroj Zábava dnes večer že si dvojica skutočne užívala manželský život.

Ariana a Dalton mali pocit, že predtým, ako sa vzali, nemohli byť tak otvorení svojmu vzťahu bez toho, aby bol tento obsah podrobne skúmaný v médiách, a teraz sa cítia oveľa pokojnejšie, dodal zasvätený. Majú v pláne cestovať viac spolu a cítiť sa bližšie ako kedykoľvek predtým.

24 z 25

Aktualizácia: Ariana Grande a Dalton Gomez

Instagram

Dvojica oslávila Arianine narodeniny bozkom! Ako narodené dieťa popisovala príbeh na Instagrame. Hlboko vďačný za toľko lásky.

25 z 25

Vo vnútri Ariana Grande a Dalton Gomez

Instagram

Augusta 2021

Všetko najlepšie k narodeninám môjmu dieťaťu, môj manžel, môj najlepší priateľ !!!! napísala speváčka prostredníctvom Instagramu na oslavu Daltonových narodenín. Milujem ťa nekonečne.