Majú Kanye West a Jeffree Star románik? Táto teória TikTok je divoká

Tvorca TikToku vyvolal teóriu, ktorá Kanye West vidí Jeffree Star romanticky uprostred rappera a apossa údajného rozvodu s manželkou Kim Kardashian —A fungujú s nimi aj sociálne médiá.

V nedávnom virálnom videu TikTok tvorkyňa menom Ava Louise tvrdila, že West má momentálne pomer s „veľmi slávnym mužským guru krásy“.

„Nemôžem povedať, KTO [ sic ] zažaluje ma s náznakom, ale je to časť dôvodu, prečo je Kanye teraz taký nábožný ... je to jeho nenávisť k sebe samému, “uviedla k videu. 'Môj zdroj je legitímny ... sľubujem.'Aj keď založila tvrdenie na blízkom osobnom „zdroji“, ďalšia tvorkyňa TikToku menom Patty Emingerová priliala olej do ohňa v duetovom videu, pričom špekulovala o tom, že je možné mať aféru, keďže West aj Star boli vo Wyomingu.

West tam vlastní ranč, zatiaľ čo Star prejavil záujem pri sťahovaní do štátu späť v auguste. Spoločnosť Star tam odvtedy zakúpila ranč.

Hviezdy a Západ neboli vyfotografované spolu a neboli priamo prepojené. Táto skutočnosť však nezabránila používateľom sociálnych médií vo vytváraní mémov a ešte zvláštnejších teórií týkajúcich sa údajného vzťahu páru a apossov.

West a Kardashian sú údajne po takmer šiestich rokoch manželstva v procese rozvodu. V utorok (5. januára) zdroje uviedli, že pre tento pár „hrozí rozvod“. Kardashian si údajne už najala právničku s rozvodom celebrít Lauru Wasser.

Pár spolu zdieľa štyri deti.