Sú Camila Cabello a Lauren Jauregui stále priateľmi? Tu teraz stojí ich vzťah

Sú Camila Cabello a Lauren Jauregui stále priateľmi? Tu teraz stojí ich vzťah

Erik Pendzich/Shutterstock

Keď sa dostali do centra pozornosti ako členovia Piatej harmónie, Lauren Jauregui a Camila Cabello sa okamžite stali najlepšími priateľmi. Spolu so spoluhráčmi z kapely Dinah Jane , Ally Brooke a Normani Kordei, dievčatá sa najskôr prihlásili na konkurz X Factor ako sóloví umelci, ale potom, čo boli spojení do kapely, títo dvaja vytvorili puto ako nikto iný!

ktoré si dolanské dvojča zlomilo kľúčnu kosť

Počas svojich 5H dní Lauren a Camila neustále tancovali na pódiu, vtipkovali si počas rozhovorov a delili sa o najsladšie fotografie. Môžete povedať góly BFF ?! Niektorí fanúšikovia dokonca začali veriť, že spolu tajne chodia, a začali dievčatá označovať ako svoje meno lode Camren. Obe dievčatá popreli, že by sa medzi nimi dialo niečo romantické. V októbri 2020 Lauren označila tieto zvesti za také traumatizujúce.Ľudia si mysleli, že sme s Camilou do seba a to ma urobilo takže nepohodlné, povedala speváčka Becky G. počas jej epizódy V podcaste The Room . Ako, nechutne nepohodlné, pretože som bol divný, ale ona nebola a cítil som sa ako dravec. Cítil som sa ako predátor, pretože typy klipov, ktoré ľudia zostavujú a typy príbehov, ktoré ľudia píšu, a typy vecí, vždy som bol agresor a vždy som bol ten, kto ju otáčal. V tomto scenári som vždy bol „mužskou“ energiou a bolo mi to veľmi nepríjemné, pretože takto sa neidentifikujem.

Kde teraz stojí vzťah Camily a Lauren? Vegánsky zážitok sa rozhodli preskúmať a odhalili všetko od posledného stretnutia s tým, čo si o sebe povedali od rozpadu kapely. Prejdite si našu galériu a zistite, či sú Camila a Lauren ešte aj dnes priateľmi.

1 z 5

Pozrite sa na najlepšie momenty priateľstva Camily Cabello a Lauren Jauregui za tie roky

Stephen Lovekin/Shutterstock

Kedy boli Lauren a Camila naposledy spolu?

Bolo oznámené, že Camila a Lauren sa znova stretli počas Z100 Jingle Ball v New Yorku v roku 2017. Zdroj povedal Nás týždenne v čase, keď sa obaja speváci krátko rozprávali, zatiaľ čo sa skrížili v zákulisí.

2 z 5

Pozrite sa na najlepšie momenty priateľstva Camily Cabello a Lauren Jauregui za tie roky

Prečo sa rozišli?

Potom, čo Camila v decembri 2016 opustila dievčenskú skupinu, aby pracovala na svojej sólovej hudbe, Lauren a Fifth Harmony počas predstavenia MTV Video Music Awards 2017 zdanlivo vrhli na speváčku. Zdá sa, že koniec ich priateľstva začal tým, že Camila opustil skupinu.

3 z 5

camila-cabello-lauren-jauregui

Instagram

Sú stále v kontakte?

Nie je jasné, či sú Camila a Lauren v roku 2020 stále blízko alebo nie. Naposledy jeden z nich hovoril o tom druhom, keď Lauren potvrdila na červenom koberci Teen Choice Awards 2018, o ktorom nehovorili, pretože Camila zo skupiny odišla, ale bolo medzi nimi všetko v poriadku.

4 z 5

Pozrite sa na najlepšie momenty priateľstva Camily Cabello a Lauren Jauregui za tie roky

Erik Pendzich/Shutterstock

kolko rokov ma kc utajeny cast

Kde teraz stoja?

Keď sa Lauren objavila v podcaste Becky G v októbri 2020, povedala, že ona a Camila boli veľmi dobrí priatelia. Podľa toho si už nie sú takí blízki, ako bývali.

Milovali sme sa navzájom, ako skutočné priateľstvo, povedal spevák o ich vzťahu.

5 z 5

Pozrite sa na najlepšie momenty priateľstva Camily Cabello a Lauren Jauregui za tie roky

S Meddle/ITV/Shutterstock

Čo si o sebe ešte povedali?

Camila o svojom vzťahu s Lauren po odchode zo skupiny stále pekne mlčí. Na druhej strane Lauren sa viackrát zaoberala fámami fanúšikov o ich vzťahu.

Do dnešného dňa hyperanalýzujem každé spojenie, ktoré mám s dievčaťom, pretože nechcem, aby mali pocit, že sa na nich pozerám týmto spôsobom, Lauren pripustila, že bol trvalým účinkom fanúšikov 5H, ktorí si mysleli, že jej vzťah s Camilou bol skutočný. Camila som tak nevidel, takže mi bolo nepríjemné, že by som potenciálne mohol túto atmosféru odložiť.