A $ AP Rocky predstavuje album Long.Live.A $ AP ‘a dátum vydania

Nakoniec! A $ AP Rocky je konečne pripravený odhodiť svoje vysoko očakávané & aposLong.Live.A $ AP & apos v plnej dĺžke.

dolanské dvojičky a James Charles

The Pretty Motherf --- er oznámil na BET & aposs & apos 106. a Park & ​​apos, že jeho nahrávka sa dostane na pulty obchodov 15. januára 2013. Bol vydaný aj obal albumu, ktorý obsahuje čiernobiely záber rappera vzneseného v Harleme zahaleného v americkom jazyku vlajka. Možno je to prikývnutie na vykreslenie JFK v Kráľovská vlna & aposs & aposNational Anthem & apos video!

Album, ktorý mal pôvodne vyjsť blízko Halloweenu, bol oneskorene kvôli vôľam na odber vzoriek.Na mojom albume je to, že na ňom mám veci, ktoré sú tak z tohto sveta a kým ich zvládnutie trvá tak dlho, vysvetlil Rock. A odmietam si niečo vyzliecť, je to hotové. Všetko sa práve teraz ovláda a vyjasňuje. Je tak ťažké objasniť veci, pretože musíš nájsť ľudí, ktorí by vzorky vyčistili.

Napriek oneskoreniam je Rocky nahrávkou nadšený, pravdepodobne bude obsahovať problém & aposF --- in & apos. & Apos Mám z toho naozaj dobrý pocit, mám z toho skutočne hlboký pocit, pretože som do toho vložil všetko a je to iný môj aspekt, “povedal vybuchol . „Iba to ukazuje moje schopnosti a to, koľko som vlastne umelca - nielen rappera.

Dokáže & apost nabažiť Rakima Mayersa? Môžete ho skontrolovať na turné s Rihanna v roku 2013.

kanál číslo 5 kričí kráľovná herečka

Vypočujte si A $ AP Rocky, & aposF --- in & apos Problém & apos Feat. Drake, Kendrick Lamar a 2 Chainz