Udalosť schôdzky anime vyvolá vôľu pri vypínaní očkovacieho miesta

Nadchádzajúce stretnutie zamerané na anime má v Kalifornii prednosť pred vymenovaním očkovacej látky a mnoho ľudí je nie mám z toho radosť.

Hromadenie, miesto očkovania COVID-19 v Roseville v Kalifornii, bude na dva dni zatvorené SacAnime , anime dohovor uvedený ako swap meet. Popis udalosti na Dôvody Očakáva sa, že sa ich zúčastní viac ako 100 predajcov a cosplayerov.

Podľa webových stránok pre miesto konania a pre SacAnime sa udalosť bude konať od piatka 2. do nedele 4. apríla v areáli The Grounds, pričom sa budú vyžadovať masky na tvár a budú sa dodržiavať sociálne dištančné protokoly.Od 1. apríla začne Kalifornia ponúkať vakcíny proti koronavírusom pre všetkých vo veku od 50 do 64 rokov, čo znamená, že začiatok novej fázy sa na tomto očkovacom mieste oneskorí kvôli udalosti SacAnime.

Povedala to hovorkyňa kraja Katie Combs-Prichardová Sacramento Bee že klinika rozšírila svoje hodiny tento pondelok až stredu do večera s cieľom maximalizovať objem dávok podaných tento týždeň, aby kompenzovala uzávery.

Combs-Prichard tiež uviedol, že asi 90 percent z asi 5400 termínov v tomto týždni, ktoré sa uskutočnia v danom mieste, sú stretnutiami s druhou dávkou, a dodal, že vplyv na stretnutia s prvou dávkou dostupné v danom časovom období nie je príliš veľký.

V e-mailovom výpise na adresu HuffPost „Komunikačný riaditeľ SacAnime uviedol, že udalosť bola naplánovaná mesiace vopred a odsunula obvinenia kritikov.

Keď sme vedeli, že môže byť problém s webom vakcíny, oslovili sme ich a ponúkli sme, že nebudeme konať v ich okolí. Odmietli to z dôvodu, že už od pondelka do stredy sú naplánované ďalšie hodiny. Uvedomujeme si, ako to vyzerá, ale úzko spolupracujeme s výstaviskom a bolo prijaté rozhodnutie pokračovať, píše sa vo vyhlásení.

Fanúšikovia a miestni obyvatelia SacAnime sa domnievajú, že táto udalosť sa prikráda k pokynom COVID-19 tak, že ju namiesto konvencie označí ako swap meet. Podľa znovuotvoreného kalifornského rámca sú výmeny swapov povolené s 50-percentnou kapacitou v okresoch nachádzajúcich sa v červenej vrstve aktivity COVID-19, udalosti kongresového centra však musia zostať uzavreté.

Táto udalosť je iba oblasťou dodávateľa ... s veľmi nízkym počtom účastníkov povoleným vo vnútri. Neexistujú žiadne panely, stretávky cosplayov, tanec alebo iná udalosť, ktorá by bola v rozpore s pokynmi, a výstavisko Placer County si je plne vedomé toho, čo táto udalosť obnáša. Celkovo stojíme v práci s predstaviteľmi okresu a budeme v tom pokračovať naďalej bezpečným a zdravým spôsobom, dodalo podujatie.