Skupina pre práva zvierat nie je spokojná s obchodom so psami Chrisa Browna

Chris Brown predáva online šteniatka pitbulla. Spisovateľ, ktorý získal Grammy, ponúka prostredníctvom svojej webovej stránky sedem mláďat po 1 000 dolárov, CB plemená . Aj keď to môže vyzerať, že Brown robí správnu vec tým, že šteniatkam našiel nový domov, obhajcovia útulkov nie sú spokojní s novým obchodom speváčky.

Podľa HuffPost kapitola v Los Angeles Spoločnosť pre prevenciu týrania zvierat (spcaLA) nazýva Browna „chovateľom na záhrade“ a bol by radšej, keby využíval svoju osobnosť na podporu adopcií prostredníctvom útulkov.

„Nie je dôvod chovať a produkovať viac šteniat pitbulla, keď v každom útulku v Amerike čakajú na domov šteniatka pitbulla, uviedla vo vyhlásení prezidentka spcaLA Madeline Bernsteinová. „Cenovka 1000 dolárov pre šteniatko Chrisa Browna by mohla byť lepšie utratená za záchranu životov útulkových zvierat.“Zástupkyňa spoločnosti Brown & aposs, Maureen O & aposConnor, trvá na tom, že stránka so šteniatkami nie je pre speváčku nový vedľajší obchod. Namiesto toho sa chce jednoducho ubezpečiť, že jeho šteňatá chodia do dobrých domov.

Podľa CB Breeds sa štyri samice a traja pitbull teriéri narodili koncom februára a dostali mená ako Music, Precious, Jett, Beauty, Pretty, Princess a Fortune. Stránka tvrdí, že šteniatka sú štvorgeneračné výkonnostné rodokmene a boli očkované a vyšetrené veterinárom.

Jediným do očí bijúcim záujmom je odkaz PayPal v dolnej časti. Mysleli by ste si, že Brown by to nechal nastaviť, aby kupujúci museli byť najskôr vyšetrení, kým si kúpia jedno z jeho šteniat.

HuffPost uvádza, že útulky od štátu k štátu sú preľudnené pitbulmi, pretože sú často hromadne chované na boj a potom sú opustené, keď sú neovládateľné. SpcaLA má teda oprávnené obavy z webu speváka a apossa. Na druhej strane je Brown známy milovník psov, takže aj keď sú jeho úmysly dobré, jeho webová stránka nemusí byť správnym riešením.

Čo si myslíte o bočnom zhone Chrisa Browna a apossa predávať šteniatka pitbulla? Je to dobrá alebo zlá vec? Povedzte nám to v komentároch nižšie.