Otec Angeliny Jolie, Jon Voight, pošle správu Bradovi Pittovi uprostred rozvodu Brangelina

Otec Angeliny Jolie a apossa Jon Voight poslal verejnú správu Bradovi Pittovi.

V utorok (30. marca) zastavili Voightovú paparazzi, keď boli vonku v kalifornskom Beverly Hills.

Prvýkrát sa ho opýtali na súčasný právny prípad medzi jeho dcérou a Pittom, ktorí sa po pokuse o rozvod v roku 2016 stále snažia zistiť, ako rozdeliť ich aktíva, imanie a úschovu ich šiestich detí. „Momentálne k tomu nemám nijaký komentár,“ povedal.Keď dostali otázku, akú správu má pre svojho bývalého zaťa, podelil sa o ňu. „Má [Brad] ťažkosti s alkoholom a dúfam, že sa o veci postará, a modlím sa za toho chlapa. Deti sa vyrovnávajú najlepšie, ako vedia, “povedal kamere.

Reportér sa pýtal, či navštívil s rodinou počas karantény. „Nechcem o tom hovoriť príliš veľa,“ odpovedal.

Jolie podala žiadosť o rozvod takmer pred piatimi rokmi po tom, čo tvrdila, že Pitt pod vplyvom alkoholu napadol ich syna Maddoxa. Oficiálne boli právoplatne oddelení v apríli 2019, rozvodové konania však stále prebiehajú.

12. marca 2021 podala Jolie nový súdny dokument, ktorý ho formálne obvinil z domáceho násilia. Dokument uvádza, že ona a ich deti sú ochotní ponúknuť „dôkaz a oprávnenie na podporu“ obvinenia. Údajný incident sa údajne stal súkromným lietadlom

„Maddox už vypovedal ako dospelý v prebiehajúcom spore o väzbu a pre Brada to nebolo veľmi lichotivé,“ uviedol zdroj. Nás týždenne . „Nepoužíva Pitta ako svoje priezvisko v dokumentoch, ktoré nie sú legálne, a namiesto toho používa Jolie. Maddox chce legálne zmeniť svoje priezvisko na Jolie, čo Angelina uviedla, že nepodporuje. “

V novembri 2016 bol Pitt ministerstvom pre deti a rodinu v Los Angeles zbavený údajného zneužívania detí. Podľa agentúry Pitt má „neexistujúce“ vzťahy s Maddoxom a Paxom.