Spoilery „American Idol“: najlepších 31 súťažiacich v sezóne 13

Je to & aposs & apos Americký idol & znova čas! Dostali sme niekoľko významných spoilerov & aposIdol & apos.

To znamená, že všetky nádeje, ktorým bola nadaná zlatá vstupenka do Hollywoodu, sú vytrhnuté náročným procesom konkurzu a ešte viac ich je odoslaných domov počas výcvikového tábora.

Je veľmi ťažké to sledovať.13 dôvodov, prečo je to skutočný príbeh

Ďakujeme vám, zoznam najlepších 31 spevákov, ktorých by ste mali sledovať v sezóne 13 (ktorý pozostáva zo 16 chlapcov a 15 dievčat) došlo k úniku jeden z nich bude korunovaný tento rok & aposs & aposAmerican Idol & apos!

Všetky si môžete pozrieť nižšie.

Alex Preston

V zrelom veku 20 rokov sa Alex Preston presťahoval do Nashvillu, aby nasledoval svoje sny stať sa profesionálnym spevákom. A zatiaľ sa mu darí celkom dobre: ​​Okrem písania vlastných piesní vyhral Alex súťaž s názvom 15 Seconds of Fame, ktorá mu priniesla príležitosť otvoriť v bostonskom Hatch Shell pre umelcov Monsters and Men, Gavin DeGraw a Backstreet Boys .

Andrina Brogden

Andrina Brogden je speváčka R&B zo Severnej Dakoty. Pri príprave na svoj konkurz do & aposIdol jej strýko rozkošne zostavil videozáznam o tom, ako jeho neter trávila čas so svojou rodinou, aby ju načerpala. Okrem spevu navštevovala aj Minnesotskú štátnu univerzitu v Moorhead.

Austin Wolfe

Tento rodák z mesta Park City v Utahu opisuje sa ako „Spevák a skladateľ, ktorý vytvára oduševnené popové balady, ktoré rezonujú medzi mladými dospelými.“ Keď mala Wolfe iba 14 rokov, jej mama spustila a YouTube kanál, aby predviedla svoje obaly. Teraz sa dostala jej vlastný kanál .

Ja som Briley

Ben Briley má veľa talentov. Okrem spevu ovláda aj gitaru a klavír. Pôsobivo zdatný. Samozrejme, že to nie sú jeho jediné lásky. Má tiež manželku, ktorú veľmi zbožňuje. Jeho Twitter profil znie: „Vydatá za neuveriteľne úžasnú ženu. Hudba ma drží ďalej. Priatelia ma držia pokorne. Rodina ma drží silnou. “

Brandy Neelly

Vidiecka speváčka Brandy Neelly absolvovala konkurz na & idos & idos predtým, najskôr v sezóne 11 a opäť v sezóne 12, ale na svoj prvý príchod sa nedostala ani do hollywoodskeho týždňa. Druhýkrát však pristála v skupine s vicemajsterkou Kree Harrison. Tretíkrát je očividne kúzlo, pretože prekonala Top 31!

Bria Anai Johnson

16-ročná Bria Anai Johnson je hip-hopová interpretka, ktorá navštevovala DeKalb School for the Arts v Atlante v štáte Georgia. Okrem rôznych obalov tiež píše a interpretuje svoje vlastné piesne YouTube . Vzhľadom na to, že by mohla opasok a Christina Aguilera číslo (& aposMakes Me Wanna Pray & apos) iba na 13, ostatní by si mali dávať pozor.

Briana Oakley

Briana Oakley sa dostala na hollywoodsky týždeň počas sezóny 12, keď mala iba 16 rokov. Predtým, ako sa dostala do Top 40, bola smutná. Dúfame, že 13. sezóna jej v minulom roku pomôže, keď uviedla, že ju v škole v Antiochii v Kalifornii šikanovali.

Briston Maroney

Briston Maroney už má vlastnú kapelu pre 4 osoby s názvom Subtle Clutch, ktorú založil ešte na strednej škole. V ľudovom štýle má dokonca aj singel na iTunes už. Briston, ktorý je vo svojej skupine hlavným spevákom a gitaristom, bude evidentne súťažiť na sóle & apos. Dúfajme, že vyhral a najviac mu chýbali jeho spoluhráči.

megan trainor rande s charlie puthom

Caleb Johnson

Caleb Johnson je bluesový rocker so zameraním na južanskú hudbu a klasický rock. Okrem konkurzu v sezóne 10 (a účinkovania v hollywoodskej skupine s Jamesom Durbinom - ktorý by obsadil štvrté miesto) sa Johnson dostal aj do Hollywoodu v sezóne 11. Bohužiaľ pre neho bol rezaný tesne pred pristátím v r. top 24. Možno je 13. sezóna jeho rokom?

Casey Thrasher

Country performer Casey Thrasher má jeden veľký dôvod, prečo súťaží na & aposAmerican Idol, & apos a to & jeho dieťa. Ako vysvetľuje v & aposIdol & apos promo zatiaľ čo drží svoje dieťa: „Mám tu vzácny dôvod.“ Rozkošný. Rodák z Alabamy a jeho skupina s názvom Casey Thrasher Band zvíťazili minulý rok v súťaži Battle of the Bands v Tuscaloose.

CJ Harris

Ďalším milovníkom country hudby je CJ Harris, ktorý tiež hrá na gitare. Bol jedným z troch súťažiacich na konkurze autobusov & aposIdol & apos v Tuscaloose, ktorí sa prebojovali do ďalšieho kola, a za svoj výkon si požičal svojho spolucestujúceho Dextera Robertsa a gitaru apos. CJ a Dexter boli v skutočnosti kamaráti ešte predtým, ako sa vôbec zúčastnili konkurzu na & aposIdol & apos.

Dexter Roberts

Rodáka z Fayetteville, Ala., Už milujeme, pretože požičal svoju gitaru CJ na konkurz (pozri príbeh vyššie). Našťastie pre poľnohospodára je to prvý rok, kedy mohli súťažiaci používať svoje vlastné gitary. „Cítim sa bez toho nahý, pretože hrám stále, a tiež Roberts povedal .

Emily Piriz

& aposIdol & apos isn & apost je jediná reality spevácka súťaž, ktorej sa Emily Piriz stala súčasťou - získala tiež & apos X Factor & apos konkurz rýchlo prejsť späť v roku 2012. Jej Stránka na Facebooku popisuje Piriz (podľa jej vlastných slov) ako „mladého mladého umelca z oblasti Orlanda“. Počas spevu sa obvykle sprevádza na klávesnici.

Emmanuel Jay Zidor

Duálny spevák Emmanuel Jay Zidor je gigant Beyonce fanúšik, ktorý pravidelne pokrýva svoje piesne na tých svojich YouTube kanál. Emmanuel, ktorý bol otvorene homosexuálnym mužom, sa zúčastnil konkurzu na šou v San Franciscu a dostal sa do Top 31. Aj keď my za ňu nehovoríme priamo, sme si celkom istí, že Beyonce bude hrdá.

Ethan Harris

Curly-haired cutie Ethan Harris je spevák a skladateľ z New Yorku, ktorý hrá na gitaru a dokonca má aj vlastné CD. Harris tiež vyhral rýchle prihrávky & aposX Factor & apos a otvoril pre hráča ako Melinda Doolittle. Medzi ďalšie úspechy patrí to, že ako prvý získal ocenenie Terry Doyle Music Scholarship Award a bol semifinalistom v hudobnej súťaži Unsigned Only Music v kategórii vokálnych výkonov.

George Lovett

Podľa Georga Lovetta & aposs Stránka na Facebooku , soul a klasický spevák „je umelec nahrávky a interpret.“ Tiež hovorí, že „bol nedávno svedkom víťazstva na slávnej scéne Apollo“. Práve tam zaspieval Donny Hathaway & aposs & aposA Song for You. & Apos Rovnako ako mnoho ďalších nádejných osôb & aposIdol & apos, aj Lovett má Kanál YouTube kde predvádza sprievodné piesne.

ktorý tento rok hostil vmas

Jena Irene Dry

Asciutto je alternatívna interpretka, ktorá vo svojich 12 rokoch založila svoju vôbec prvú kapelu nazvanú Infinity Hour. Pochádza z Detroitu a Jena tiež píše svoju vlastnú hudbu pre skupinu a hrá na klávesoch. Bola priaznivo porovnaná s Haley Williamsová od Paramore a objavil sa v miestnych rozhlasových staniciach a na FOX 2 v Detroite. Jej kapela sa otvorila aj pre koncerty ako Buck Cherry, Smash Mouth a Ingrid Michaelson.

Jess Meuse

23-ročná Jess pochádza z Alabamy a pri svojej hudbe inšpiruje skôr hnev ako lásku. Bola predtým uviedol „Len chcem, aby ľudia vedeli, že nie sú sami. A to je druh posolstva v mojej hudbe. “ Okrem spevu môže Meuse hrať na husle (vôbec prvý nástroj, ktorý sa naučila), klavír, basu a gitaru. Svoju prvú pieseň napísala v 18 rokoch a zverejnila k nej viac ako 100 videí Kanál YouTube .

Jillian Jensen

Ak vyzerá Jillian Jensen povedome, tak to, pretože sa objavila v druhej sezóne & aposX Factor, & kde priznala, že bývala šikanovaná a emocionálny výkon z Jessie J & aposs & aposKto si. & apos Jej konkurz sa dokonca uskutočnil Demi lovato plač! Tiež náhodná skutočnosť & aposIdol & apos: Raz randila s bratom súťažiacej & aposIdol & apos sezóny 11 Eriky Van Peltovej!

Jordan Brisbane

Jordan Brisbane vytvoril svoj vlastný hudobný štýl, aby opísal, aký typ piesní spieva. Ako vysvetlil na svojom Stránka na Facebooku jeho žánru je: „Gospel, Neo-Soul a R&B.“ Medzi jeho eklektické inšpirácie patrí Justin Bieber a bývalý víťaz sezóny 2 & aposIdol & apos Ruben Studdard. Jeho singel & aposGet Up & apos je momentálne k dispozícii na iTunes .

Kenzie Hall

16-ročná Kenzie Hall je ďalšou z mladších súťažiacich & aposIdol & apos, ktorá sa prebojovala až do Top 31. V sprievode svojej akustickej gitary Hall pravidelne hrá na koncertoch v okolí mesta Salt Lake City, kde žije. Má tiež Prepnite na iTunes a hrá na nej obaly populárnych piesní Kanál YouTube .

Kristen O & aposConnor

Napriek tomu, že túži byť speváčkou a skladateľkou, Kristen O & aposConnor vyštudovala ošetrovateľstvo na University of Central Florida. No, ak potrebujú lekára v dome, vedia, kam majú ísť. Rovnako ako mnoho ďalších audítorov & aposIdol & apos, aj O & aposConnor hrá na gitare a svoj voľný čas trávi pokrývaním pop-hitov. Kanál YouTube .

ktorý hviezdi v odchovancoch

M.K. Nobilette

M.K. Nobilette (alias Emkay Brazil) je na webe pomerne ťažké nájsť a okrem toho, že je lesbičkou, sa o nej veľa nevie. Jej online prítomnosť je však v porovnaní s ostatnými súťažiacimi utajená. Má však a Viničový účet .

Veličenstvo York

Duševná a gospelová speváčka Majesty York (ktorá sa tiež volá pod menom Rochelle York, čo môže byť jej skutočné meno) pochádza z mesta Goldsboro v New Yorku a predpokladá sa, že má 21 rokov. York, ktorý je dôsledným stúpencom kresťanstva, sa nachádza na internete a spieva piesne založené na viere.

Malaya Watson

Rodáčka z Detroitu, Malajsko Watsonová, pochádza z veľmi hudobníckej rodiny. V roku 2012, keď ešte chodila na strednú školu, sa Watson objavila (a predviedla) na webovom seriáli & aposB in the City. & Apos Okrem spevu, ktorému sa venuje Malajzii, môže hrať aj na klavíri, tuba a trochu huslí.

Malcolm Allen

Lahôdkár z Wrightsville v Arkansase v štáte Allen má Kanál YouTube plné evanjelia a melódií duší. Často spieva a cappella a vo svojej vlastnej spálni - čo je ešte pôsobivejšie! Pridaný bonus? Aj on je pekný dobrý pískač.

randí s Millie Bobby Brown

Marialle Sellars

Stredoškoláčka žijúca v Indianapolise Marialle Sellars zapôsobila na sudcov natoľko, že jej Harry Connick mladší povedal, že ide, „aby sa stala nočnou morou pre ostatných súťažiacich v tejto súťaži.“ Ako povedala počas svojho konkurzu v Detroite: „Spev je môj život a bez neho by som nemohla myslieť na svoj život.“

Maurice Townsend

Maurice Townsend je ďalším súťažiacim & aposIdol & apos, ktorý prešiel inkognito po tom, ako prešiel pódiom konkurzu a pristál v šou. Jeho osobné Twitter účet (ktorý je zamknutý) naznačuje, že sa mu páči Motown a pochádza z Detroitu.

Bohužiaľ sa nám nepodarilo nájsť video YouTube pre neho v čase zverejnenia.

neco Starr

Neco Starr je ďalší súťažiaci zo sezóny 13, ktorý sa už predtým objavil na & amp; idol & apos - dostal sa do Top 42 sezóny 11. S mottom typu „niekedy musíte prehrať, aby ste opäť vyhrali,“ máme pocit, že sa nezdá odradený od odmietnutia v minulosti. Môžete ho sledovať Twitter tu.

Sam Woolf

17-ročný gitarista Sam Woolf žije v Bradentone na Floride a v súčasnosti ho vychovávajú jeho starí rodičia. V skutočnosti sa jeho dedko rozkošne označuje za agenta Sam & aposs a svojho vnuka podporuje stopercentne. Skladateľ, Sam ohromil sudcov počas premiéry s jeho jedinečným vydaním Ed Sheeran & aposs & aposLego House. & apos

Spencer Lloyd

Spencer Lloyd je veľkým fanúšikom interpretácie súčasnej kresťanskej hudby Twitter správa dosť svedčí o jeho láske k spevu a náboženstvu. Ako on napísal v 140 znakoch alebo menej: „Nie som úžasný spevák alebo hudobník, ktorý je plný toľkého úžasného talentu, ale využijem všetko, čo budem musieť, na oslavu Boha.“ Hrá na gitare aj na klavíri.