„American Idol“, sezóna 16, najlepších 10 odhalených (FOTKY)

Americký idol Sezóna 16 konečne predstavila svojich 10 najlepších finalistov po verejnom hlasovaní v pondelok večer (23. apríla), ale nie bez nevyhnutnej reality televíznej drámy.

kostým laboratórnych potkanov disney xd

Ryan Seacrest informoval dav, že hlasy krajín a apoštolov pošlú šesť zo 14 najlepších priamo do budúceho týždňa (týždeň Disneyho je za rohom!), ale zvyšných osem, ktorí nemali & apost, získali dostatok hlasov na zabezpečenie miest, budú musieť bojovať o jedno zo štyroch ďalších miest. Sudcovia by rozhodli, ktorí štyria postúpia ďalej a ktorí štyria budú musieť definitívne odísť domov.

A keď Amerika nehlasovala, že hlasuje za priekopníčku Adu Voxovú, sudcovia zostali ohromení. V skutočnosti tak ohromený, že skončili s diplomaciou a okamžite poslali Voxa do bezpečia, vzdajúc sa typického Idol protokol.Keď prišiel okamih Ada, nebol to iba nápad jednej osoby, sudkyňa Katy Perryová novinárom povedala, že Ľudia . Všetci sme sa pozreli na seba a videli sme matematiku ... prepáčte, ideme teraz vstúpiť. Bolo nám to dovolené? Zistili sme, že sme.

Stačilo dosť a položil si nohu, keď je to skutočné, povedal Perry. Stojíme za pravdou a za spravodlivosť.

prečo asia opustila tanečné mamy

Vďaka hlasom America & aposs boli Gabby Barrett, Cade Foehner, Caleb Lee Hutchinson, Maddie Poppe, Catie Turner a Michael J. Woodard priamo poslaní do Top 10. Potom Perry, Lionel Richie a Luke Bryan poslali cez Vox, Dennis Lorenzo, Michelle Sussett a Jurnee, aby doplnili skupinu.

Odhlásiť sa Americký idol 16. sezóna a nižšie uvedených 10 najlepších súťažiacich.