„American Idol“ sa zbavuje zlých konkurzov ... Ale prečo?

Buchla, buchne, ale už búchať nebude - ABC a reštart systému z Americký idol , ktorý bude mať premiéru neskôr na jar, nebude už vysielať šou a nebude obsahovať ikonické zlé konkurzy.

james z veľkého časového zhonu

Ale prečo?

V novom Hollywoodsky reportér story, showrunner Trish Kinane povedala, že príchod zlých konkurzov do prvých kôl šou a apossov - a následné štipľavé poznámky porotcov - budú odvádzať pozornosť od bodu súťaže. Ďalej povedala, že pri ďalšom prehodnotení je to trochu kruté.„Nie je dobré cítiť hraničných nestabilných ľudí na javisku a smiať sa im,“ povedala. „Myslím si, že si ľudia kedysi mysleli, že sudcovia videli všetkých, a teraz už viete, že existuje aj rad producentov, ktorí pred nimi premietajú ... Chceme humor, ale my nechceme zneužívanie.“

A prvý sudca Katy Perry zdvojnásobil na nové Idol dôveryhodnosť:

'Doslova strácame čas, ak nenájdeme ďalšiu hviezdu,' povedala. 'Beriem to veľmi vážne, niekedy na svoju škodu.'

Dobre, áno, profitovanie z nadbytočne netalentovaných a emocionálne nedotknutých môže niekedy pôsobiť trochu divoko. Ale bolo to občas v duchu súťaže a aposs snahy o odhodlanie - koniec koncov, prípadní víťazi Candice Glover a Jordin Sparks vyskúšali niekoľkokrát predtým, ako sa vôbec dostali do šou. A NIE JE, ŽE TENACITA JEDNODUCHO AMERICKÝ [IDOL] ?!

Tiež, keď sa súťažiacim, ako je ikonicky zlý William Hung, podarilo chytiť prah blata s rozvahou, spôsobilo to, že humor bol o niečo chutnejší - ak by šlo o vtip, nemohli by sme sa tiež vyhnúť?

Každopádne, je tu kopa strašných (a strašne zábavných) Idol súťažiacich, ktorí kolektívne dokazujú zbavenie sa zlých konkurzov, je pravdepodobne veľká, veľká chyba.

Definovanie Americký idol Okamžiky 1. sezóny: