Film „American Horror Story: Roanoke“ 6. sezóna: Rekapitulácia 9. epizódy

Tento týždeň & aposs Americký hororový príbeh: Roanoke sa otvára predstavením troch nových postáv: troch tisícročných turistov, ktorí hľadajú neslávne známy dom Roanoke ako prostriedok na zvýšenie počtu svojich nasledovníkov na Instagrame.

Zatiaľ čo cestujú po týchto smrteľných lesoch s dospievajúcou naivitou (a nepríjemnými prilbami GoPro), víta ich postava týranej ženy, ktorá sa javí ako Sidneyho (Cheyenne Jackson) asistentka - tá, ktorá zomrela v prevrátenom aute po rukách pána prasiatka. Ako by to urobil každý normálny človek, traja turisti sa obrátia o pomoc na policajtov. Policajti ich však popierajú, sledujúc dlhý rad falošných správ pochádzajúcich od fanúšikov franšízy Roanoke.

Audrey (Sarah Paulson) a Lee (Adina Porter) späť v koloniálnom dome démonov hovoria Dylanovi (Wes Bentley), že zatiaľ čo bol preč, bolo celé obsadenie brutálne zavraždené - a všetko toto & aposs ponecháva.Monet (Angela Bassett) je stále v zajatí inbredných bratov Polkovcov. A tak si Dylan, ktorý si uvedomil, že sa musí okamžite vrátiť do svojej pohodlnej postele v Moteli 6, sprisahá s Audrey a Leeom, že sa vrátia na farmu Polk, aby získali nákladné auto a pokúsili sa nájsť Monet v nádeji, že ešte nie je mŕtva. .

Keď Dylan ide o horúce drôty, Audrey nájde Moneta v šoku. Pri pokuse o útek z Hillbilly Jackson ho Audrey strelí priamo do hlavy - ale nie skôr, ako Dylan zaútočil na nákladné auto a na tejto zasvätenej zemi trval celých 16 sekúnd. Zranený Monet a Audrey utekajú z farmy Polk a prakticky mŕtveho Dylana nechávajú na zemi zvíjať sa ako ryba z vody, rovnako ako Lee, ktorého nikde nenájdete. Aj keď zatiaľ Lee nenájdu, ukázalo sa, že Monet bol rýchly a vzal kameru z farmy Polk - kameru, ktorá obsahuje Leeovo priznanie k vražde.

jo od priemerných dievčat 2

Lee sa medzitým snaží zostať nažive v lese, pretože lesná čarodejnica - AKA, najvyššia predstaviteľka všetkých čarodejníc, Lady Gaga - ju nájde a ponúkne jej rovnakú ponuku, akú ponúkla The Butcher pred všetkými týmito epizódami: zjedz srdce ako obeta, aby sa uzavrela faustiánska dohoda, ktorá odovzdá jej dušu. Takže s pár kúskami životne dôležitého orgánu, akoby to bolo Chipotle burrito, sa Lee stáva nádobou pre pekelných démonov Roanoke pri očistení krajiny od všetkých nežiaducich návštevníkov, počnúc mladými turistami z YouTube od začiatku epizódy.

Lee jedného z nich účinne zabije rýchlou štrbinou k hrdlu, zatiaľ čo ďalší dvaja utekajú.

Títo dvaja turisti, z toho jeden je American Horror Story Veterán Taissa Farmiga , nájdite záchranu v produkčnom prívese, kde Sidneyho telo leží priamo vonku. Zdanlivo v bezpečí sledujú, ako sa Lee vracia do domu s úmyslom zabiť Audrey a Moneta. Odchádzajú z prívesu v nádeji, že budú hrdinami, ktorí odídu a zachránia Moneta a Audrey pred vražedným Lee.

Lee, posadnutý rovnakým duchom, aký zdanlivo vlastnil The Butcher, tlačí Moneta z balkóna. Monet a aposs nabodnutí na smrť dreveným hrotom, Buffy upírsky štýl. Lee potom ide za Audrey a oni sa potĺkajú, ale Audrey sa dostane preč tým, že bodne Leeho do nohy a uteká preč.

Audrey ide hľadať útočisko v podzemnom bunkri, ale zatiaľ čo lezie dole, Lee ju sekne do ramena a zatlačí dolu do diery, čím ju účinne zrazí a vyradí z prevádzky.

Turisti sledujú, ako lesní duchovia objavujú Dylana, ktorý akosi zostal nažive dosť dlho na to, aby bol druhýkrát zabitý ešte brutálnejšie. Keď sa chystajú uniknúť z miesta vraždy, ktoré teraz obsahuje hromadu čriev, otočia sa a uvidia Leeho stáť hore, pripraveného zabiť.

Po celej obrazovke bliká varovanie, že z jedného z iCloudových účtov turistov bolo obnovené nasledujúce zábery, ktoré sú považované za surové a mimoriadne násilné. Dvaja zostávajúci turisti sa potom stali obeťami gangu Roanoke, dostali kopiju a obetovali ich krajine ako obete, keď sú štvrtého júla zapálení ako malé fakle Tiki.

Na druhý deň sa zdá, že sa polícia konečne zobudila, keď konečne zamierila do domu a našla telá turistov spálené na smrť ako prepečené marshmallows, plus všetky mŕtve telá, ktoré v dome boli, vrátane Shelby a zvyšku obsadenie Návrat k Roanoke: Tri dni v pekle .

Nájdu tiež Leeho, ktorý (zdanlivo) už nie je posadnutý, omdletý na zemi pred domom, klamný a kričiaci. Policajti Lee zachránili a umiestnili do zadnej časti policajného auta, pretože bola strašne traumatizovaná.

Audrey, stále nažive, sa vynorí z bunkra a hľadá útočisko v náručí zákona. V záverečnom akte spásy Audrey ide zabiť Leeho za zabitie Moneta a ostatných, pričom nechápala, že nevládala, ale polícia ju zastrelí, než bude môcť vykonať svoju pomstu.

Toto ponecháva Lee - Leeho, ktorý zabíja manželov, pije drogy a je srdcom - ako jediného, ​​ktorý prežil, aby rozprával príbeh o tom, čo sa stalo v Roanoke.