Všetky tajomstvá zo zákulisia, fanúšikovia nikdy nevedeli o „Sonny so šancou“

Sonny s tajomstvom šance

Disney Channel

Možno sa tomu ťažko verí, ale od televíznej show je oficiálne už 10 rokov Sonny so šancou ukončený. Séria Disney Channel odvysielala svoju poslednú epizódu 2. januára 2011 a fanúšikovia neveria, ako rýchlo letel čas! Vážne to vyzerá, ako keby to včera sledovali diváci Demi lovato , Šterlingový rytier , Tiffany Thornton , Brandon Mychal Smith , Doug Brochu a Allisyn Ashley Arm na svojich televíznych obrazovkách a nie je deň, aby si to nenechali ujsť, TBH.

Na počesť výročia, Vegánsky zážitok sa rozhodli preskúmať a odhalili sme veľa tajomstiev zo zákulisia, o ktorých fanúšikovia pravdepodobne nevedeli! Napríklad fanúšikovia môžu byť šokovaní, keď sa dozvedia, že Sonnyho postava mala pôvodne iné meno! Ach, a fanúšikovia si možno neuvedomili, že niektorí veľkí herci boli obsadení v šou, ale boli prerušení skôr, ako vôbec začala? Áno, v skutočnosti sa toho veľa deje, keď sa kamery prestali otáčať.Chcete sa dozvedieť viac neznámych faktov o sérii? Prejdite si našu galériu a objavte ďalšie Sonny so šancou tajomstvo!

1 z 10

ako dlho sú shane a ryland spolu
Sonny so šancou

Getty Images

Sonnyho meno pôvodne nebolo Sonny

Buďte pripravení byť otrasení, ľudia. Ukazuje sa, že keď bola show prvýkrát plánovaná, Sonnyho postava sa skutočne mala volať Molly alebo Holli. Páni, kto to vedel ?!

2 z 10

Sonny so šancou

Getty Images

Prehliadka sa pôvodne volala „Sketchpad“

Najprv sa mal volať názov série Skicár . Neskôr sieť zmenila názov na Vitajte v Holliwoode (keď sa Sonnyho postava mala volať Holli!). Nakoniec všetko do seba zapadlo a stalo sa Sonny so šancou a je ťažké si to predstaviť s iným názvom.

3 z 10

Sonny so šancou

Getty Images

Bridgit Mendler si vyskúšala rolu Sonny

Predstavte si, že by Demi nikdy nebola obsadená ako Sonny? Fanúšikovia nikdy nebudú hádať, kto namiesto toho takmer získal rolu. Nie je to nikto iný ako Bridgit Mendler! Jasné, Veľa šťastia Charlie herečka sa na túto časť skutočne zúčastnila konkurzu, ale nakoniec ju nedostala.

4 z 10

Sonny so šancou

Getty Images

Pôvodne mala byť súčasťou obsadenia aj Ariel Winter

To môže byť šok, ale Moderná rodina hviezda pôvodne mala byť súčasťou obsadenia! Ariel sa mala hrať na Sonnyinu mladšiu sestru - aké je to cool?

5 z 10

Sonny so šancou

Getty Images

V ňom mal hrať aj Billy Unger

Predtým, ako sa Billy rozhodne, že urobí zo Sonnyho jedináčika, (z ktorého ho fanúšikovia pravdepodobne poznajú) Laboratórne potkany ) bola obsadená ako jej malý brat. Vážne, skúste si predstaviť, ako odlišné by to predstavenie bolo, keby mala Sonny dvoch mladších súrodencov!

6 z 10

Sonny so šancou

Getty Images

postavy zo Sam a Cat

Sterling Knight pôvodne neskúšal úlohu Čada

Chad Dylan Cooper bol dosť ikonickou postavou, takže je prekvapujúce zistiť, že Sterling v skutočnosti na túto úlohu vôbec neskúšal. Najprv si vyskúšal postavu menom Stuart, ktorá sa nakoniec do show nedostala.

7 z 10

Sonny so šancou

Getty Images

Postavy Chada a Tawniho mali pôvodne mať vzťah lásky a nenávisti

Nikto nemôže zabudnúť na znechutené tváre, ktoré Tawni používal v Čade v šou, kedykoľvek bol so Sonnym kašľavý, ale uvedomte si to-tieto dve postavy mali v skutočnosti mať skôr vzťah lásky a nenávisti!

8 z 10

Sonny so šancou

Getty Images

Medzi Sonnym, Čadom a Nicom mal vzniknúť milostný trojuholník

Kto by nemal rád dobrý trojuholník? Ukázalo sa, že producenti sa nakoniec rozhodli neurobiť z Nico jedného zo Sonnyho milostných záujmov, čo bol pôvodný plán.

9 z 10

Sonny so šancou

Getty Images

Demi Lovato a Tiffany Thornton boli jediné hviezdy, ktoré sa objavili v každej epizóde

Obsadenie šou sa skutočne cítilo ako jedna veľká rodina, ale fanúšikovia si možno nevšimli, že Sonny a Tawni boli jediné dve postavy, ktoré sa objavili v každej jednej epizóde. Aké zaujímavé!

10 z 10

Demi Lovato prvý rozhovor za viac ako rok v minulosti

Invision/AP/Shutterstock

Demi Lovato bola počas šou „mizerná“

Herečka otvorene informovala o svojom pobyte v šou Disney Channel v apríli 2020 a svojim bývalým spoluhráčom povedala, že sa pri nakrúcaní cítila vždy prepracovaná a nešťastná.