All-American Rejects Singer Tyson Ritter Marries Actress Elena Satine

Gratulujem All-American Rejects spevák Tyson Ritter a jeho nová nevesta, herečka Elena Satinová !

Dvadsaťdeväťročný rocker a bývalá hviezda & aposMagic City & apos, 26, sa oženili na Nový rok a večer v Seaside na Floride. Na intímnom obrade pri pláži sa zúčastnilo asi 50 členov rodiny a priateľov, predstavili ohňostroje a lampióny želaní.

„Máme veľké šťastie, že sme Nový rok začali týmto spôsobom,“ povedali manželia Ľudia . „Spolu s množstvom lásky a šťastia zdieľaného so všetkými našimi priateľmi a rodinou.“Sexi priesvitné a čipkované šaty zo slonoviny pre nevestu a aposs navrhla Inbal Dror. Poďakovala návrhárovi ďalej Twitter , nazývala ju „vysnívanými svadobnými šatami!“ Ritter medzitým otriasol čiernym trojdielnym smokingom. Pozrite sa na fotografiu novomanželov, ktorí krájajú svadobnú tortu tu .

Pár sa zasnúbil minulý rok v apríli a odvtedy sa venovali plánovaniu svadby. Fanúšikovia ich mohli sledovať na každom kroku, pretože zdieľali fotografie svojho sobášneho preukazu, rozlúčky so slobodou a ďalších vecí. Večer pred svadbou Tyson tweetol nasledujúcu sladkú správu:

Okrem svadobnej cesty majú pár herecké projekty zoradené pre nový rok. Ritter bol nedávno obsadený ako veteránsky rocker v Greggu Allmanovi v pripravovanom životopisnom filme na veľkej obrazovke. Satine, ktorý hral Judi Silver na nedávno zrušenej sérii & Magic City, & amp; apos možno vidieť v pripravovanej dráme & apos Beautiful Now & apos a thriller & aposOutlaw. & Apos