Aljaška zvíťazila v sezóne 2 „RuPaul’s Drag Race All Stars“ a „Spills Tea“ v súťaži „The T (feat. Adore Delano)“

My všetci videla, že to prichádza na míľu ďaleko odvtedy, čo sa dievčatá vrhli do dielne hneď v prvej epizóde, ale to neznamená & apost znamená, že si & apost z celého srdca zaslúži korunu: Aljaška Thunderfuck , Had so studeným srdcom sezóny, je oficiálne víťazom RuPaul & aposs Drag Race All Stars Sezóna 2, dieťa ... a ona už pripravuje čerstvú dávku čaju.

'The T' je vedúcou skladbou z nového albumu Aljaška a aposs Poundcake s hymnou #RTForBrazil, 'Príď do Brazílie.' Obsahuje Adore Delano, trochu - omyl, asi tak dlho ako 2. sezóna z Všetky hviezdy predstavoval Adore.

Aljaška & aposs pomocou uväzneného intra získala s fanúšikmi reálne vzťahy a vlastnila svoje pochybné rozhodnutia (rozhodnutia!) V priebehu rokov, od riešenia jej súčasného (nie tak) triezveho stavu po podvádzanie svojho bývalého, bývalého RuPaul & Aposs Drag Race súťažiaca Sharon Needles.

Snažil som sa prestať piť, je to príliš zábavné / udržiavam to roztomilé, konám v mojom veku a nikdy ma nikdy neuvidíš opitého na javisku, “zaväzuje sa.

Dokonca vstupuje do „morálneho bankrotu“ zániku Triple A Girls (Courtney Act, Willam a Aljaška) - a ospravedlňuje sa všetkým, ktorých vylúčila na ceste k Všetky hviezdy koruna: “ Je to všetko iba hra a na konci dňa to tak je.

Sledujte film „The T“ až do samého konca a nájdete v ňom zlomky sekúnd a ukážkové krádeže portrétov z viacerých Drag Race obľúbenci série, vrátane Adore, Tatianny (#JusticeForTatianna) a Katya, víťaza skupiny People & aposs. A Trixie Mattel! A Willam ... ako frajer. (Alyssa, chýbaš mi.)

Chcete prežiť kúzlo z minulej noci a aposs Všetky hviezdy finále? Sledujte, ako superskupina Final 4 predvádza skladbu fena Ru & aposs, „Read U Wrote U“ - čo je dnes oficiálne vonku - nižšie.

Zmierňovanie ešte raz, Aljaška! Koruna a žezlo sú krásnym komplimentom pre vašu hadiu pokožku.

kedy je potom, čo sme sa zrazili, vychádza

Niekto to rád pop: Drag Race Podcast