Alan Thicke počúva Robin Thicke počas sexu, jazvy Robin na celý život

Robin Thicke & otec Aposs Alan Thicke prezradil niekoľko informácií týkajúcich sa spálne, ktoré si Robin želá, aby ich nepočul.

Alan Thicke nedávno navštívil internetovú stránku USA týždenne kancelárie s manželkou Tanyou Callauovou, ktorá spolu s Alanom účinkujú v hybridnom sitcomovom dokumente Neobvykle silné . Počas natáčania segmentu pre USA týždenne & aposs 'Loose Talk' segment, pár odhalil hudbu, ktorú vydali, keď je čas zaneprázdniť. Ich odpoveď bola nečakaná. A trochu znepokojujúce.

„Keď sa staneme podivnými, máme radi [Robin & aposs song] & aposSex Therapy, & apos 'Callau povedal.
Freaky to the son & aposs voice ... it & aposs just uh, 'potvrdil Alan a pokrčil plecami (!?!?!).
„Musíte však uznať, že & aposSex Therapy & apos je taká dobrá skladba na náladu,“ pokračuje Callau. Môžete si pozrieť krátky klip, ktorý môžete zdieľať ďalej tu .Keď Robin zachytil dych týchto správ, spevák „Lost Without U“ reagoval rovnako, ako by odpovedala väčšina ľudí, keby počuli, že ich hlas je zvukovým sprievodom ich sexuálnych relácií pre rodičov a rodičov: S hrôzou.

Robin Thicke mal svoj podiel nešťastia od obrovského úspechu tabuľky „Blurred Lines“ v roku 2013. Spolu s Paulou Pattonovou dokončili svoj rozvod začiatkom tohto roka, a on sa stále zamotal v sporoch nad údajnou vzorkou Marvina Gayeho v „Blurred Lines“. Musí tiež žiť s vedomím, že jeho otec miluje svoju hudobnú cestu, PRÍLIŠ? Možno existuje iný spôsob, ako sa na to pozrieť - počas vzostupov a pádov svojej kariéry mal vždy dvoch príliš horlivých fanúšikov v Alanovi a Tanyi.

Poďme & aposs očistiť všetky naše chute a mozgy pomocou tejto zmesi 'Blurred Lines' a Rastúca bolesť úvod (zábavná skutočnosť: Rastúca bolesť tému naspieval aj herec Alan).

Pozrite sa na Robin Thicke a ďalšie hviezdy, ktoré sa narodili ako bohaté

Ďalej: „Rozmazané čiary“ vyprodukovali viac ako 16 miliónov dolárov