AJ McLean odhaľuje, že v piesni „The Call“ od Backstreet Boys je skutočný prd

Celebrity s originálnymi vianočnými piesňami

RMV/Shutterstock

Pripravte sa na niekoľko veľkých LOL, chlapci, pretože AJ McLean práve odhalil, že v piesni Backstreet Boy s názvom The Call je skutočný prd.

Keď sme robili pieseň „The Call“ pre album Black & Blue, všetci sme boli v štúdiu a nahrávali sme svoje časti, vysvetlil v nedávnom rozhovore. Howie [Dorough] spieval svoju harmóniu ... a [prdol]. Howie doslova zlomil vietor. Priamo v kľúči. Priamo do rytmu. A [producent] Max Martin považoval to za najzábavnejšiu vec, akú kedy počul, a rozhodol sa, že je príliš dobré stlačiť kláves Delete. Doslova to teda uviedol v piesni, konečnom mixe, ktorý ste všetci počuli za posledných takmer 20 rokov. Hudobne sa mieša ako basový alebo syntetický zvuk. Howieho plyn je kus hudobného génia.sú jedným smerom stále priatelia

Páni, nemôžeme sa prestať smiať! V roku 2017 Howie povedal svoju stránku príbehu. Vysvetlil to Billboard „Som si istý, že v ten deň sa spotrebovalo veľa nápojov. Je to jedna z tých vecí ... Každý v tomto veku - obzvlášť Nick [Carter] -Neustále prechádzal plyn, len ako mladí 20-roční chlapci robili v šatni chlapské veci. A zhodou okolností som sa dostal do kabíny, naozaj silno dýchal a spieval moju časť, a hádam vyšiel nejaký druh vzduchu navyše. Všetkých to rozosmialo a Max sa rozhodol to vziať a ochutnať, aby z toho bol „dun dun dun dun dun dun dun dun“.

Ako fanúšikovia vedia, prijatie AJ ​​príde len niekoľko týždňov potom James Charles odhalil, že prdil najmenej 50 -krát počas natáčania finále svojej reality šou Okamžitý vplyv .

Všetko to začalo tým, že jeden z kolegov sudcov, Norvina , zavolal ho kvôli plynatosti.

5 sekúnd letných aktualizácií

Ak niekoho zaujíma, prečo som stále robil túto tvár, je to preto, že James Charles prdil každé tri minúty, vysvetlila hviezda sociálnych médií. Nafukoval ma. Tak veľmi som sa snažil nesmiať a chcel som ho zabiť, pretože po celý čas bolo na nás zamknutých 10 kamier.

HAHAHAHAHA Nepamätám si, čo som jedol, ale počas finále som si prial najmenej 50 -krát, odpovedal James. Všetci sme praskli.