Teenagerské televízne hviezdy z 90. rokov: Kde sú teraz?

Ak ste binged ukazuje ako Chlapec spoznáva svet , Čerstvý princ Bel-Air a Dawson’s Creek , je pravdepodobné, že si vyrastal v 90. rokoch - v čase, keď boli Cory a Topanga #relationshipgoals a všetci sme mali zlodejov na zlých chlapcoch ako Shawn Hunter a Jordan Catalano. Chceli sme utiahnutú skupinu priateľov, ako sú tí Beverly Hills 90210 a Záchránený zvončekom . Navyše sme túžili byť rovnako drsní ako samotná Buffy Summersová.

je niall horan singel 2016

Dnes môžu fanúšikovia nasávať obrovské množstvo nostalgie 90. rokov sledovaním starých ročných období a opakovaní od začiatku do konca vďaka streamovacím službám ako Hulu a Netflix. Nie je nič iné, ako keď si po rokoch pozriete svoju obľúbenú epizódu.

Pretože veľa z týchto televíznych tínedžerov definovalo popkultúru 90. rokov, zamýšľali ste sa niekedy nad tým, čo majú členovia hereckých zostáv radi Čudáci a geekovia a Párty päť sú až teraz? Od Ben Savage po Melissu Joan Hart sme zhromaždili 20 ikonických televíznych hviezd z 90. rokov, aby sme zistili, ako sa za tie roky zmenili.je tam akvamarín 2

Prezrite si celú galériu nižšie.