9 súťažiacich „American Idol“, ktorí určite mali vyhrať

Medzi časom Maddie Poppe, 20-ročná rodáčka z Iowy, hrá na ukulele, vyhrala 16. sezónu Americký idol V pondelok večer (21. mája) si zarobila veľa: dovolenku snov, nahrávaciu zmluvu a 250 000 dolárov.

Čo však nezarobila? Vyznamenanie nesporného víťaza - po jej korunovaní veľa Idol fanúšikovia zúrivo kričali, že Gabby Barrett s veľkým hlasom bol podvedený a ďalšie tweety s úplnou nedôverčivosťou, že po niekoľkých obrovských výkonoch v poslednom týždni súťaže & aposs sa Barrettovi podarilo len tretie miesto.

Ale strata Barretta a apossa nebola prvá, ktorá sa zdala nepredstaviteľná.Od roku 2002 Idol získal niekoľko víťazov, ktorí si - všeobecne povedané - úplne zaslúžili korunu: Je ťažké nájsť každého, kto & argumentuje proti Kelly Clarkson & aposs, Carrie Underwood & aposs alebo Candice Glover & aposs príslušné triumfy.

Potom sú tu na prvom mieste finišéri, s ktorými sa diváci ľahšie dohodnú, že * do toho nepatria * Idol Sieň slávy: Kto, preboha, hlasoval pre Taylora Hicksa v sezóne 5 a ako je možné, že si Trent Harmon odniesol cenu na konci sezóny 15?

A na každého umelca, ktorý si pravdepodobne nezaslúžil svoju výhru, existuje aspoň jeden finalista, ktorý to určite urobil. Medzi obľúbenými veľmocami sezóny 6 a Aposs Melinda Dollittle a klenotmi sezóny 10 Pia Toscano je viac ako niekoľko súťažiacich, ktorých verejné hlasovanie & aposs jednoducho prekabátilo. Pozrite sa na deväť Americký idol súťažiaci, ktorí určite mali vyhrať v galérii nižšie, a ak existuje niekto iný, o kom si myslíte, že si zaslúžil vyznamenanie niekde za posledných 16 rokov, zdieľajte meno v komentároch.