10 najhorúcejších letných piesní roku 2014

Leto je zvyčajne obdobím, keď umelci vydajú svoje najoptimálnejšie a najzábavnejšie piesne roka. Každý spevák alebo skupina chce, aby jej melódia bola tá, ktorá sa hrá na všetkých letných plážových večierkoch, tá, ktorá sa hrá na vonkajších podujatiach, a tá, ktorá sa používa v filmových upútavkách na leto. Inými slovami, každý hudobník sníva o tom, že bude mať „letnú“ pieseň roka.

Pozeráme sa na kandidátov na najhorúcejšie letné piesne roku 2014. Nezabudnite si tieto skladby pozrieť na našom Beats Music zoznam skladieb!

 • Magic !, „Rude“

  Kanadská skupina Magic! bol jedným z najlepších úspechov tohto roku. Ich jedinečné spojenie reggae, rocku a popu urobilo z „aposRude!“ Vynikajúci hit. Prvý singel z pripravovaného debutového albumu & aposDon & apost Kill the Magic sa stal medzinárodným úspechom, keď sa stal hitom Top 10 na Novom Zélande, v Austrálii, Spojených štátoch a Kanade. Texty piesní a apossov rozprávajú príbeh chlapca, ktorý sa vyrovnal s ťažkým otcom svojej priateľky. „Môžem mať tvoju dcéru do konca života? / Povedz áno, povedz áno & apoštol, pretože to potrebujem vedieť / Hovoríš, že ja & aposll nikdy nedostanem tvoje požehnanie & apostil v deň, keď zomriem / Veľké šťastie, priateľu, ale odpoveď je & aposNo. & Apos • Iggy Azalea - Fancy (účinkovanie: Charlie XCX)

  Iggy Azalea je jednou z najpopulárnejších vychádzajúcich hviezd v oblasti hudby a apoštolov. Neexistujú náznaky, že by zatiaľ spomaľovala. Austrálsky singel rapper & aposs, & aposFancy, & apos sa už dostal na prvé miesto v rozhlasových hitparádach a naďalej je najpredávanejším produktom iTunes. Optimistická tanečná melódia o oslave života glam bola zakaždým zakrytá a parodovaná - istý znak toho, že je to obľúbená letná pieseň.

 • Ariana Grande - Problém (Feat. Iggy Azalea)

  Ariana Grande & aposs & apos Problém & apos (predstavovať Iggy Azalea) bol pre 20-ročnú hviezdu Nickelodeon veľkým úspechom. Do 45 minút od polnočného vydania v službe iTunes sa dostal na prvé miesto rýchlejšie ako ktorákoľvek iná skladba v histórii iTunes. Grande predvádza svoju pieseň o mučených citoch k bývalej láske už na niekoľkých významných odovzdávaniach cien, vrátane cien Billboard a iHeartRadio Music Awards. Naďalej zostáva hitom rádia a sťahovania a jeho slávnostná párty bude mať za následok, že ľudia budú pieseň trieštiť celé leto.

 • Maroon 5, „Mapy“

  & aposMaps & apos je hlavný singel z pripravovaného albumu Maroon 5 & aposs s názvom & aposV, & apos, a aj napriek tomu, že & amp; up-tempo popová melódia, zvuk je zreteľne odlišný od toho, čo Maroon 5 zvyčajne vydáva. Texty hovoria o stratenej láske a potrebe nájsť ju znova a hovoria: „Všetky cesty, po ktorých si sa vydal, sa mi vrátili / Takže sledujem mapu, ktorá k tebe vedie.“ Gitarový riff typu song & aposs mu dodáva retro zvuk a atmosféru, čo z neho robí vzdušnú letnú melódiu lásky.

 • Calvin Harris - Summer

  Čo hovorí, že letná pieseň je viac ako pieseň, ktorú & aposs nazval & aposLeto & apos? Calvin Harris & nový singel & apos Summer & apos je jedna z mála skladieb Harrisa, v ktorej robí aj svoje vlastné vokály. Ale aj keď & aposs nie je známy svojou speváckou schopnosťou, & aposSummer & apos sa ukázal ako úspech, pretože & aposs sa už dostal do top 10 v rozhlasových hitparádach. Elektrická domáca pieseň a texty apossov hovoria o letnej láske a hovoria: „Keď som ťa v lete stretol / Na zvuk môjho srdca / Zamilovali sme sa / Keď listy zhnedli.“

 • Pharrell Williams - „Poďte si to Bae“

  Po tom, čo & amp; aposHappy & apos bol na vrchole hitparád po väčšinu prvej polovice roku 2014, je Pharrell pripravený ovládnuť leto 2014 vďaka & aposCome Get It Bae. & Apos Skladba, ktorá obsahuje uncredited vokály Miley Cyrus spievajúcej & aposHey! up-tempo funková popová pieseň, ktorá hovorí o sexe s využitím motocyklov ako metafor. Sexuálne nabité texty, použitie sponiek a chytľavý gitarový riff robia z aplikácie & apos toho, kto si ju pozrie Bae & apos toto leto.

 • Demi Lovato - Really Don't Care (Feat. Cher Lloyd)

  Demi Lovato si so svojimi singlami z albumu 2013 & apos urobila celkom dobre, takže nepochybujeme o tom, že toto leto bude jej najnovší s názvom & aposReally Don & apost Care & apos (predstavujúci Cher Lloyd) ďalším hitom pre 21-ročnú mladistvú hviezda. Pieseň je oslavnou popovou melódiou o rozlúčke s bývalým milencom, pričom Lovato spievala: „Povedali sme, že sme skončili, potom sme niekoho stretli a vtreli mi to do tváre / Rozrezali ťa, zlomila ti srdce a potom utiekla preč. “ V letnej skladbe nie je priestor na to, aby ste boli smutní, takže do svojho letného zoznamu skladieb nezabudnite pridať & aposReally Don & apost Care & apos.

 • Ed Sheeran - Spievaj

  Fanúšikovia Eda Sheerana nepochybne čakali na & aposx, & apos Sheeran & aposs na pokračovanie jeho albumu & apos + & apos. & aposSing & apos bol hlavný singel & aposx & apos a bol dobre prijatý kritikmi aj fanúšikmi. Na vzniku tejto piesne sa podieľal Pharrell Williams a miešajú sa v nej prvky funku a hip-hopu do písania piesní Sheeran & aposs. Pozitívna a hravá povaha melódie bude mať fanúšikov, ktorí budú toto leto ochotní & apossing & apos nahrať na trať.

 • 5 sekúnd leta, neprestávajte

  5 Seconds of Summer si získalo srdcia tínedžerov všade svojim hitom & apos Vyzerá tak perfektne & apos a toto leto sa snaží zdvojnásobiť svoj úspech s & aposDon & apost Stop. & Apos Austrálska skupina oživuje popový punkový žáner & aposDon & apost Stop & apos a urobila porovnania s bliká-182 s dráhou. Pieseň je o tom, že sa zamilujete do toho zvláštneho niekoho, čo z nej robí potenciálny hit ako letná zamilovaná pieseň. 'A každý ťa chce dnes večer vziať domov / Ale ja nájdem spôsob, ako ťa prinútiť, aby som ťa získal.'

 • Charli XCX, 'Boom Clap'

  Charli XCX pomohla dosiahnuť, aby sa Icona Pop & aposs & apos I Love It & apos a Iggy Azalea & aposs & aposFancy & apos stali hitmi. Myslíme si, že je čas a má 21-ročná britská speváčka svoje vlastné. & aposBoom Clap, & a song from the & aposThe Fault in Our Stars & apos soundtrack, features Charli XCX in its first hit as a single artist. Chytľavý rytmus a zbor zarezonujú medzi fanúšikmi & aposFancy & apos a & apos Milujem to & predpovedáme, že toto leto Charli XCX vystúpi a postaví sa sama vďaka & aposBoom Clap. & Apos

Čo je na vašom letnom zozname skladieb?

Nechýbala nám niektorá z vašich obľúbených letných piesní roku 2014? Dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie!

ĎALŠIE: Najhorúcejšia hviezda roku 2014