10 celebrít, ktoré prekonali poruchy stravovania

Poruchy stravovania sú nebezpečné, desivé a ťažké skúšky - a nikto nie je imúnny.Niektoré z najkrajších celebrít na planéte bojovali s démonmi a problémami s obrazom tela. Všetky tieto hviezdy vystúpili so svojimi bojmi s poruchami stravovania a mnohé z nich stále slúžia ako vzory pre všetkých, ktorí niekedy bojovali s potravinami.

Demi lovato

Demi lovato je asi najotvorenejšia celebrita, aká existuje. Často zdieľa múdrosť a skutočné príbehy o svojich bojoch s vnútornými démonmi, ktoré siahali od sebapoškodzovania cez bipolárnu poruchu až po bulímiu. A vďaka nej je schopná zostať so svojou milovanou Lovaticsovou silnou.

Frederick M. Brown, Getty Images



veľa šťastia charlie vtedy a teraz 2016

Keša

Keša skontrolovaný na rehabilitácii kvôli bulímii. Spevák & aposTik Tok & apos vysvetlil, že som križiak za to, že som sám sebou a milujem sa, ale ťažko sa mi cvičí. Nasledujúcich 30 dní nebudem k dispozícii a budem hľadať liečbu svojej poruchy príjmu potravy ... aby som sa naučil znovu milovať sám seba, taký aký som. Ju mama sa prihlásila krátko potom, čo sa vyrovnala s posttraumatickou stresovou poruchou, prišla podľa nej so stresom z choroby K-Dollar Sign & aposs - ako aj z ich prebiehajúca bitka s Dr. Luke .

Kevin Winter, Getty Images

Lindsay lohan

Lindsay lohan sa otvorila pre Vanity Fair o jej super chudých - a skutočne desivých - dňoch v ére 2006. Pre časopis povedala, že trpela bulímiou, a povedala: „Bol som chorý a tiež som sa bál. Nechal som ľudí, aby ma posadili a povedali: ‚Zomrieš, ak si nevezmeš samého seba. & Apos '

Astrid Stawiarz, Getty Images

Troian Bellisario

& aposPretty Little Liars a hviezda apos Troian Bellisario priznala, že trpela anorexiou. Jej boj o dokonalosť vyústil nielen do anorexie, ale aj do sebapoškodzovania. Vysvetlila: Išlo o to, že sa chcem páčiť môjmu otcovi a matke a chcem byť dokonalá pre všetkých. Len som si myslel, že ak by som niekedy vyjadril [svojim rodičom] akýkoľvek smútok, hnev alebo čokoľvek, čo sa so mnou deje, odmietli by ma. Veľa z toho som nechával vo fľašiach a zmenilo sa to na sebadeštruktívne správanie, povedala.

Cítil som tento smútok a myslel som si, že keby ľudia skutočne vedeli, čo sa vo mne deje, nechceli by sa so mnou baviť. Snažil som sa preto, aby to bolo ľahké a vtipné. Bol som uväznený [pre svoju poruchu stravovania a sebapoškodzovanie]. A bolo to niečo, s čím som bojoval.

Valerie Macon, Getty Images

Lady Gaga

Lady Gaga priznala svojim milovaným malým príšerám, že od svojich 15 rokov bojovala s bulímiou a anorexiou. Vrhlo to veľa svetla na jej kolísavú váhu - a pravdepodobne prinútila jej kritikov zjesť veľa vrany.

kde je drake od draka a josha

Správy tichomorského pobrežia

Jessica Alba

Herečka & aposFantastic Four & apos prezradila, že bojovala so svojou váhou, napriek tomu, že mala jeden z najvyhľadávanejších bodov v Hollywoode. Liečbou som teraz zvíťazil nad strachom, ktorý ma viedol k nebezpečnému schudnutiu, “povedala.

Kevin Winter, Getty Images

Christina Ricci

Jednorazovú poruchu stravovania „Pan Am“ a „Addams Family“ a „aposs“ údajne spustilo niečo, čo videla v televízii. V čase, keď som začínal s diétou a podobne, som videl tento televízny film a pomyslel som si: „Och - anorexia. Pravdepodobne by som to mohol urobiť. & Apos Herečka sa odvtedy zotavila a vyzerá skvele.

Jamie McCarthy, Getty Images

obsadenie miley cyrus show

Kelly Clarkson

Úplne prvý Americký idol & Obhajca právomocí dievčat a dievčat nebol & apost vždy taký silný. Kelly Clarkson priznala, že na strednej škole jej chýbala rola v muzikáli, ktorý smeroval k útlejšiemu, ale menej talentovanému dievčaťu, a bolelo ju to až do špiku kostí. „Myslela som si, že ak sa vrátim a budem roztomilejšia a štíhlejšia, dostanem túto rolu,“ povedala. 'Nebolo to inteligentné ... a bol som na nasledujúcich šesť mesiacov bulimický.' Vydatá budúca mamička je teraz, chvalabohu, hrdá na svoje krivky!

Christopher Polk, Getty Images

Katharine McPhee

Fellow & aposIdol & apos súťažiaci sa zmenil na minulé & apos Smash & apos hviezda Katharine McPhee závideli jej krivky a ohromujúci dobrý vzhľad v šou, ale celý čas bojovala v súkromnej bitke. Ako tínedžerka sa priznala k tomu, že trpí bulímiou, a povedala: „Takto som sa vyrovnala s emóciami a nepríjemnými situáciami. Bola to doslova droga. “ Povedala, že v najhoršom okamihu čistila sedemkrát denne - a takmer to stroskotalo na jej hlase. Našťastie jej pomohla zostať zdravá a fit a udržiavať tieto fajky silné.

Astrid Stawiarz, Getty Images

Snooki

Hviezda & Shore Jersey Shore bola počas svojej šou veľmi kritizovaná za svoju váhu Snooki odhalila, že jej stupnice hore a dole boli výsledkom rokov boja proti poruchám stravovania. „Na strednej škole by som naozaj nechcela jesť,“ povedala. 'Bolo to také šialené, že by som jedol iba suchár alebo uhorku denne a cítil by som sa sýty.' 4-stupňová petarda získala pomoc od školskej sestry, keď sa jej váha znížila iba na 80 libier.

Bryan Bedder, Getty Images