10 najlepších textov Rihanny

10 najlepších Rihanna Texty piesní sa pohybujú od bláznivých, hravých až po inšpiratívne. RiRi nemožno zamknúť do jedného konkrétneho štýlu alebo žánru a zoznam odráža rozmanitosť jej hudobných výstupov prostredníctvom jej prvých siedmich albumov.

Jednu minútu spieva Rihanna sugestívne automobilové témy pre dvojhru „Shut Up and Drive“ a v nasledujúcom období povzbudzuje poslucháčov, aby žiarili ako diamant. Od dievčaťa, ktoré vyhlásilo, že je to dobré, že je zlé, ‘tu sú možnosti Coolshippodcast & aposs pre 10 najlepších textov Rihanny.

 • Keď bude svietiť slnko, budeme svietiť spolu / Povedal som ti, že tu budem navždy / Povedal som, že budem vždy kamarát / Zložil som prísahu Držím to až do konca / Teraz, keď prší viac ako inokedy / Vedzte, že sa stále budeme mať / Môžete sa postaviť pod môj dáždnik / Môžete sa postaviť pod môj dáždnik-ella-ella.

  Dáždnik '(Z albumu' Good Girl Gone Bad ')
 • Pretože som možno zlý, ale som v tom úplne dobrý / Sex vo vzduchu, je mi to fuk, milujem jeho vôňu / Palice a kamene mi môžu lámať kosti / Ale reťaze a biče ma vzrušujú. '

  S&M „(Z albumu„ Loud “)
 • „Vycuť moju pýchu / Olízaj moje presviedčanie / Jedz moje slová / A potom prehltni svoju pýchu dole, nadol / Polož moje túžby a potreby na tvoj odpor / A potom ty ideš okolo, ty ideš okolo / môžem byť tvojou dominou / Len sa podriaď každá moja objednávka / Zadaj moju diamantovú matricu / Ak chceš môj zlatý kvet.

  Cockiness (Love It) '(Z albumu „Talk That Talk“)
 • Takže stále dostaňte svoj papier a pokračujte v lezení / Pozerajte sa do zrkadla a stále sviette / Až kým sa hra neskončí a hodiny sa nezastavia / Postavíme sa na najvyššie miesto / Žite svoj život.

  Ži svoj život „(s T.I.) (Z albumu T.I.„ Paper Trail “)
 • Budem hviezdou, stále ma režíruješ / Poďme urobiť najlepšiu scénu, akú kedy videli / Poďme zachytiť ten okamih / Pretože ani navždy nie je navždy / Prisahám na chvíľu / Pretože spolu nie sú sľúbené navždy / Poďme žiť v danom okamihu.

  Láska bez tragédie / Matka Mária '(Z albumu' Unapologetic ')
 • Poď sem drzý chlapec, chlapče, môžeš to zdvihnúť / Poď sem drzý chlapec, chlapče, si dosť veľký / Vezmi si to, vezmi si to, dieťa, zlato / Vezmi to, vezmi to, miluj ma, miluj ma.

  Drzý chlapec „(Z albumu„ Rated R “)
 • Som vyladený nadzvukový rýchlostný stroj / So strechou strechy a štíhlym gangstrom / Takže ak ma cítite, dajte mi vedieť, vedieť, vedieť / No tak, na čo čakáš, na, na / Môj motor je pripravený na výbuch , exploduj, exploduj / Tak ma naštartuj a sleduj ako idem, idem, idem.

  Drž hubu a šoféruj '(Z albumu' Good Girl Gone Bad ')
 • Valet stála sto účtov / stále mám viac peňazí / zlato celé v mojom grile / stále mám viac peňazí / koho to zaujíma, ako sa cítia vaši neprajníci / stále mám viac peňazí / zavolať Jayovi a uzavrieť dohodu / stále mám viac peniaze.

  Nalejte to '(Z albumu' Unapologetic ')
 • „Nechcel som ho položiť / Ale už je neskoro vrátiť sa späť / Neviem, na čo som myslel / Teraz už nežije / Takže sa chystám opustiť mesto / Pretože som to neurobil znamená ublížiť mu / Mohol to byť niekoho syn / A vzal som si jeho srdce, keď som vytiahol tú zbraň. “

  Muž dole „(Z albumu„ Loud “)
 • Nemal som ťa nikdy nechať vstúpiť do mojich dverí / Nabudúce chceš ísť a odísť / Mal by som ťa nechať ísť a urobiť to / Pretože teraz používam ako krvácam / Je to ako keby som sa prihlásil na rehabilitácii / Baby you ' moja choroba.

  Rehab '(Z albumu' Good Girl Gone Bad ')

Nechýbali nám vaše obľúbené texty Rihanny?

RiRi má kopu ďalších hitov č. 1, o ktorých sme sa ani len nezmieňali, napríklad & aposWe Found Love, & apos & aposDisturbia, & apos & aposOnly Girl (In the World), & apos and & apos What & aposs My Name? & Apos What & aposs your favourite Rihanna lyric? Zanechajte komentár a dajte nám vedieť!